[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۵۴۴
  • دوره جدید

برخورد خودروی سواری با تیر چراغ‌برق ، روزنامه شیراز نوین

نیروهای آتش‌نشانی با حضور در محل حادثه رانندگی، راننده میانسال را از اتاقک متلاشی شده یک دستگاه خودروی مزدا خارج کردند.
به گزارش روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی، به دنبال تماس رانندگان خودروهای عبوری با سامانه 125 مبنی‌بر برخورد شدید یک دستگاه مزدا با تیر چراغ‌برق، بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه 8 با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی شیراز، خود را به جاده گویم رساندند.
محمد طاهری فرمانده عملیات آتش‌نشانی در مورد این حادثه گفت: یک دستگاه مزدا دوکابین حین حرکت در بزرگراه ناگهان از مسیر اصلی خارج شده و پس از ورود به فضای حاشیه بزرگراه، به‌شدت با تیر چراغ‌برق برخورد کرده بود.
وی ادامه داد: بر اثر این حادثه، راننده مزدا (یک مرد 50 ساله) دچار مصدومیت شدید شده و در اتاقک این وسیله نقلیه گرفتار شده بود.
فرمانده ایستگاه 8 سازمان آتش‌نشانی اضافه کرد: نیروهای آتش‌نشانی به محض رسیدن به محل حادثه با قطع جریان برق خودرو و قرار دادن علائم هشداردهنده در مسیر، ایمن‌سازی لازم را انجام دادند و به وسیله تجهیزات هیدرولیکی عملیات رهاسازی راننده میانسال را آغاز کردند.
طاهری تصریح کرد: پس از قطع جریان برق تیر چراغ‌برق از سوی عوامل شرکت برق و با حضور یک دستگاه جرثقیل، تیر چراغ‌برق از کامیونت جدا شده و آتش‌نشانان با احتیاط کامل و در یک عملیات نفسگیر راننده را از اتاقک خودرو خارج کرده و وی را برای معاینات پزشکی و اقدامات بعدی تحویل امدادگران اورژانس دادند.
گفتنی است علت بروز این حادثه رانندگی به‌زودی از سوی کارشناسان راهور اعلام می‌شود.
همچنین برخورد یک بنز ده چرخ با تریلی، آتش‌نشانان از ایستگاه 14 را به محل حادثه کشاند. آتش‌نشانان در این عملیات که حدوداً 2 ساعت به طول انجامید، نشتی گازوئیل دو خودرو را برطرف کرده و بعد از ایمن‌سازی محل و انتقال خودروها به محل امن به عملیات خود پایان دادند. این حادثه خوشبختانه مصدومی نداشت.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی