[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۵۴۴
  • دوره جدید

انتخاب سه طرح معلمان فارس در چهارمین جشنواره کشوری، روزنامه شیراز نوین

رئیس اداره سنجش آموزش و پرورش فارس از انتخاب سه طرح دبیران فارس در چهارمین جشنواره کشوری تجربیات برتر مدارس در حوزه سنجش و ارزشیابی تحصیلی خبر داد. به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، محمدرضا ستوده با اعلام این خبر افزود: در راستای مأموریت‌های مهم مرکز سنجش وزارت متبوع، چهارمین جشنواره کشوری تجربیات برتر مدارس در حوزه سنجش و ارزشیابی تحصیلی برگزار شد.
رئیس اداره سنجش آموزش و پرورش فارس از جمله اهداف این طرح را توسعه و تقویت دانش همکاران در زمینه الگوهای ارزشیابی، کاربست الگوهای موفق ارزشیابی و ایجاد انعطاف و تنوع در فرایند ارزشیابی عنوان کرد.
ستوده گفت: پس از فراخوان از مدارس فارس، تعداد 7طرح برتر انتخاب و برای شرکت در جشنواره به دبیرخانه آن در مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش ارسال شد.
رئیس اداره سنجش آموزش و پرورش فارس گفت: در نهایت براساس اعلام دبیرخانه کشوری، 3طرح از استان فارس توسط هیئت داوران به عنوان طرح‌های برگزیده کشوری انتخاب گردید که تنها استانی است که 3طرح برگزیده دارد.
ستوده، طرح فاطمه ابدان آموزگار دوره ابتدایی شهرستان خرم‌بید، رباب سلیمی آموزگار دوره ابتدایی شهرستان داراب و فرشته زارع امامی دبیر دوره متوسطه اول شهرستان آباده را به عنوان طرح‌های  برگزیده استان فارس در این جشنواره عنوان کرد.
رئیس اداره سنجش آموزش و پرورش فارس گفت: گردهمایی یک روزه‌ای در 26دی‌ماه در باشگاه فرهنگیان تهران با حضور رؤسای ادارات سنجش استان‌های کشور و تمامی برگزیدگان کشوری برگزار خواهد شد و در این گردهمایی، از برترین‌های کشوری تقدیر خواهد شد.
ستوده همچنین گفت: شیوه‌نامه مربوط به اجرای پنجمین جشنواره تجربیات برتر در حوزه سنجش و ارزشیابی تحصیلی در سال تحصیلی جاری نیز به مناطق ارسال شده که از همکاران علاقه‌مند دعوت می‌شود طرح‌ها و تجربیات خوب خود در زمینه سنجش و ارزشیابی را طبق برنامه زمان‌بندی اعلام شده، به اداره سنجش استان ارسال نمایند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی