[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۲۴
  • دوره جدید

روستاییان تسهیلات ارزان قیمت پست بانک را دریافت کنند ، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری فارس گفت: دولت زمینه بهره‌مندی روستاییان از تسهیلات بانکی ارزان قیمت برای فعالیت‌های  اقتصادی و تولیدی را فراهم کرده است. به گزارش ایسنا منطقه فارس سیدکمال‌پاک‌فطرت در جلسه بررسی روند پرداخت تسهیلات از محل اعتبارات صندوق ملی، گفت: افرادی که واحدهای اقتصادی و تولیدی در روستاها دارند، می‌توانند از تسهیلات بانکی با سود 8 درصد توسط پست بانک استفاده کنند.
وی با تأکید براینکه پست بانک ایران صادقانه خدمات بانکی را در روستاها و مناطق محروم ارائه می‌دهد، گفت: این بانک به عنوان تنها خرده بانکدار کشور، به روستاییان خدمات بانکی مطلوبی را ارائه می‌دهد. پاک فطرت ضمن تأکید بر همکاری بیشتر با پست بانک استان فارس به ضرورت برگزاری جلسات توجیهی با حضور مدیران پیرو تفاهم نامه منعقده بین پست بانک و سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها اشاره و بر لزوم افتتاح حساب دهیاری‌ها نزد این بانک تأکید کرد. مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری فارس گفت: در حال حاضر تعداد 1952دهیاری در شعب مختلف پست بانک دارای حساب است.
مدیر شعب پست بانک استان فارس نیز در این نشست ضمن تشریح عملکرد پست بانک در این استان، خواستار انتقال وجوه ارزش افزوده دهیاری‌ها به پست بانک شد. فرهمند گزارشی در خصوص خدمات ارائه شده پست بانک به روستاییان ارائه داد و خاطرنشان کرد که متوسط درآمد کارگزاران هر دفتر پست بانک در روستاها را یک میلیون و دویست هزار تومان است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی