[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۷
  • دوره جدید

اشتغال، تقاضای اول مردم از استاندار فارس ، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس که در دو ماه گذشته دو بار جلسه ملاقات عمومی داشته است این جلسات را زمینه ساز حل مشکلات مردم و ضروری توصیف کرده است.
استاندار فارس گفته است: دیدار عمومی با مردم با حضور همه مدیران استان، ضرورتی انکارناپذیر است.
اسماعیل تبادار افزود: در این جلسات تلاش می‌شود در چارچوب قانون و در حد توان و امکانات دستگاه‌ها، مشکلات مراجعه کنندگان رفع و به درخواست‌های  آنان پاسخ مناسب داده شود. 
از دیدگاه استاندار فارس بخش زیادی از مشکلات مراجعه کنندگان مربوط به اشتغال است، همه باید تلاش کنیم زمینه اشتغال در جامعه فراهم شود که در این صورت شاهد کاهش درخواست‌ها و مشکلات مردم خواهیم بود.
تبادارگفت: بدون تردید مشکلات کشور با همراهی مردم قابل رفع است. در دومین جلسه دیدار مردمی استاندار فارس که سه‌شنبه با حضور معاونان استانداری و مدیران کل استان برگزار شد، به مسائل و مشکلات مراجعه کنندگان در حوزه‌های اشتغال، کمک هزینه‌های  ضروری، حقوقی، عمرانی، اجتماعی و ...پاسخ داده شد.
نخستین ملاقات عمومی استاندار فارس با مردم دهم آبان 96 بود که در آن استاندار و مدیران استان در ارتباطی بی‌واسطه و از نزدیک با اقشار مختلف مردم دیدار کردند و به مشکلات آنها گوش دادند و دستورهای لازم برای گره گشایی از مسائل آنها را صادر کردند. 
استاندار فارس گفته بود: مشکلات مردم که در این جلسه مطرح شد بیشتر در زمینه تولید، سرمایه‌گذاری، بهداشت و درمان و مشکلات معیشتی بود. 
وی ادامه داد: در همه پی نوشت‌ها تأکید کردم که دستگاه‌های  اجرایی موظف هستند نتیجه را به اینجانب گزارش دهند و به طور قطع به این جلسه متکی نخواهم بود و تا حل مشکل آخرین نفر از افرادی که در این جلسه حضور یافتند موضوعات را شخصاً پیگیری خواهم کرد. 
استاندار فارس با بیان این که خروجی فعالیت‌های  مسئولان باید به حل مشکلات و رفاه مردم منجر شود، گفت: اساس فعالیت همه دستگاه‌های اجرایی در استان فارس باید رفع مشکلات مردم نه از سر منت بلکه براساس تکلیف باشد. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی