[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۵۴۴
  • دوره جدید

چهار تکواندوکار ایران در میان بهترین‌های جهان، روزنامه شیراز نوین

چهار نماینده ایران در رده‌بندی بهترین‌های تکواندوی جهان در سال ۲۰۱۷ میلادی قرار گرفتند. به گزارش فدراسیون تکواندو، سایت رسمی فدراسیون جهانی تکواندو هم‌زمان با آغاز سال ۲۰۱۸ میلادی، رده‌بندی المپیکی تکواندوکاران را تا پایان سال ۲۰۱۷ اعلام کرد که امتیازات این رنکینگ تا پایان ماه دسامبر لحاظ شده است. در وزن اول المپیکی، آرمین هادی‌پور با ۱۸۳/۲۸ امتیاز با دو پله صعود در رده چهارم قرار گرفت و فرزان عاشورزاده نیز با ۱۴۸/۳۷ امتیاز در رده هشتم قرار گرفت.
ابوالفضل یعقوبی تکواندوکار وزن ۶۸- کیلوگرم کشورمان نیز با ۱۳۰/۹۰ امتیاز رده نهم این وزن را به خود اختصاص داد.
سجاد مردانی نماینده سنگین وزن کشورمان نیز با ۲۱۱/۷۷ امتیاز همچنان در رده چهارم قرار دارد. در گروه زنان، ناهید کیانی در وزن ۴۹- کیلوگرم با ۹ پله صعود، رده ۳۸ این وزن را به نام خود ثبت کرده است، کیمیا علیزاده نماینده وزن سوم المپیکی کشورمان که پس از مسابقات قهرمانی جهان به‌دلیل آسیب‌دیدگی در هیچ رویدادی حضور نداشته است با ۷ پله صعود در رده ۳۵ قرار گرفته است.
زهرا پوراسماعیل در وزن ۶۷+ کیلوگرم با ۵ پله صعود رده ۲۹ را به خود اختصاص داد و اکرم خدابنده نیز در این وزن رده ۳۵ را به نام خود ثبت کرده است. در این رنکینگ، امتیازات سال ۲۰۱۴ به‌طور کل از جدول رده‌بندی حذف (به‌استثنای ماه دسامبر) و از امتیازات ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ به‌ترتیب ۷۵ و ۵۰ درصد کسر شده است. همچنین با اعلام رنکینگ ماه جدید، ۲۵ درصد از امتیاز ماه مشابه سال قبل در سال ۲۰۱۷ کسر خواهد شد.
در رنکینگ اعلامی امتیازات مسابقات فینال گرندپری و جام جهانی ۲۰۱۷ محاسبه نشده است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی