[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۲۴
  • دوره جدید

رودکی: باید روی مربیان درجه ۲ زوم کنیم ، روزنامه شیراز نوین

مدیر سازمان تیم‌های ملی جودو گفت: باید قبول کنیم کشورهای فرانسه، برزیل، ژاپن، کره‌جنوبی و آلمان به‌دلیل اینکه رقیب ما هستند، مربیان اصلی خود را به ما نمی‌دهند.
محمدرضا رودکی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درخصوص ارزیابی مسئولان فدراسیون جودو از عملکرد نیکولاس بودو مربی 28ساله فرانسوی که این روزها در تمرینات تیم‌ملی جودو حاضر شده است، اظهار داشت: بودو مربی‌ای است که در رده پایه فعالیت کرده و از سن و سال کمی نیز برخوردار است. بودو پیش از حضور در ایران در کمپی در فرانسه هدایت جودوکاران نونهال و نوجوان را بر عهده داشته است.
وی تأکید کرد: در این چند روز نیز ما سعی کردیم او را تخلیه اطلاعاتی کنیم و دیگر مثل گذشته به رزومه بسنده نکنیم. قرار است تا انتهای هفته با برگزاری جلسه فنی به ارزیابی عملکرد او بپردازیم و در این خصوص تصمیم بگیریم.
مدیر سازمان تیم‌های ملی جودو در پاسخ به این سؤال که حضور مربیان مختلف برای تست شدن در ایران باعث از دست رفتن زمان نخواهد شد، گفت: در اینکه با حضور مربیان مختلف در ایران و ارزیابی عملکرد آن‌ها زمان را از دست می‌دهیم، شکی نیست اما در گذشته مربیان مختلفی در کشورمان حاضر شدند که نتوانستند هیچ تأثیری روی جودوی ایران داشته باشند. مربی ژاپنی به ایران آمد که پس از مدتی مشخص شد مربی کشتی و زورخانه است. در حال حاضر نیز به دنبال این هستیم که مربی‌ای را به ایران بیاوریم که از لحاظ فنی به جودوی ایران کمک کند.
رودکی در پایان تأکید کرد: باید قبول کنیم کشورهای فرانسه، برزیل، ژاپن، کره‌جنوبی و آلمان به دلیل اینکه رقیب ما هستند، مربیان اصلی خود را به ما نمی‌دهند. در این شرایط مجبور هستیم روی مربیان درجه 2 زوم کنیم تا شاید از لحاظ فنی توانایی کمک به جودوی ایران را داشته باشند. راه‌حل دیگر ما این است به دنبال مربیانی باشیم که از دید مسئولان فدراسیون خوددورمانده یا خود آن‌ها تمایلی برای همکاری با فدراسیون خود ندارند. با این شرایط مجبوریم مربیان مختلف را به ایران دعوت کنیم و بهترین تصمیم را بگیریم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی