[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۲۴
  • دوره جدید

آیت‌الله نوری همدانی خواستار کنترل فضای مجازی شد، روزنامه شیراز نوین

مرجع تقلید شیعیان گفت: خواسته مردم، بهبود وضعیت معیشتی و اقتصادی بوده و مردم خواهان عملی شدن خواسته‌های رهبری نسبت به اشتغال و تولید ملی هستند و اجازه موج‌سواری به دشمن نمی‌دهند. 
آیت‌الله حسین نوری همدانی در درس خارج خود از حضور پرشور مردم در محکومیت فتنه اخیر تشکر کرد و توجه مسئولان به خواسته‌های مردم در اقتصاد و کنترل فضای مجازی را خواستار شد. 
وی حضور مردم را تعهد مردم نسبت به انقلاب و امام و رهبری دانست و گفت: مردم در این راهپیمایی به دنیا فهماندند که بین خواسته خود و دشمن تفکیک قائل هستند. خواسته مردم بهبود وضعیت معیشتی و اقتصادی بوده و مردم خواهان عملی شدن خواسته‌های رهبری نسبت به اشتغال و تولید ملی هستند و اجازه موج‌سواری به دشمن نمی‌دهند. مرجع تقلید شیعیان با اشاره به توطئه‌های شورای امنیت علیه مردم ایران افزود: مردم بصیر و آگاه ایران جواب دشمن را همیشه خواهند داد و شورای امنیت سازمان ملل نیز بیش از این آلت دست مستکبران و آمریکا نباشد و در امور داخلی کشور ما دخالت نکند. 
آیت‌الله نوری همدانی در ادامه با توصیه به مسئولان کشور در خدمت‌رسانی هرچه بیشتر به مردم ابراز کرد: به مسئولان هشدار می‌دهم به فکر بومی‌سازی فضای مجازی باشند. خوشبختانه امروزه متخصصان داخلی توان اداره فضای مجازی را دارند و امکانات هم هست. 
وی خاطرنشان کرد: ما به‌هیچ‌وجه با فضای مجازی مخالف نیستیم. ما می‌خواهیم از نقاط مثبت و مفید فضای مجازی استفاده کنیم و از این راه هم اشتغال باشد ولی باید بومی باشد. 
استاد برجسته حوزه علمیه با اشاره به بعضی از مضرات فضای مجازی تأکید کرد: وقتی فضای مجازی اختیارش دست دیگران باشد، امنیت خانواده و جامعه به خطر می‌افتد و نتیجه این می‌شود؛ آمار طلاق افزایش یابد و اعتقادات مردم با ایجاد شبهه بدون پاسخ صحیح، ضعیف شود. 
وی عنوان کرد: در این فضای مجازی به‌راحتی به مقدسات دینی مردم توهین می‌شود و دشمنان اسلام و انقلاب افکار انحرافی خود را ترویج می‌کنند؛ لذا مسئولان کشور هرچه زودتر به این موضوع توجه کنند؛ چراکه این موضوع خواسته جدی حوزه هم است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی