[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۲۴
  • دوره جدید

تبریک حزب رفاه موریتانی به ایران در خنثی‌سازی توطئه دشمنان، روزنامه شیراز نوین

جمعی از نمایندگان گروه دوستی پارلمانی ایران و موریتانی به‌همراه رئیس و کادر رهبری حزب رفاه این کشور با سفیر جمهوری اسلامی ایران در نواکیشوت دیدار کردند. 
به گزارش ایسنا، جمعی از نمایندگان گروه دوستی پارلمانی ایران و موریتانی به‌همراه رئیس و کادر رهبری حزب رفاه این کشور، جهت تبریک به مناسبت بازگشت آرامش به کشور و خنثی‌شدن توطئه دشمنان قسم‌خورده ایران به دولت و ملت ایران، روز جمعه با سفیر جمهوری اسلامی ایران ملاقات و حمایتشان را از ایران اعلام کردند. 
این نمایندگان ضمن تمجید از مواضع ایران در قبال مسئله فلسطین و جریان مقاومت، ایران را تنها نقطه قوت و امید جهان اسلام و موجب خشم و غضب دشمن صهیونیستی و حامیان آن دانستند. 
محمد فال، رئیس حزب رفاه نیز با اشاره به مدیریت حکیمانه و مقتدرانه بحران اخیر در ایران گفت: این اولین و آخرین بار نیست که دشمن جهت انتقام از ایران و نقش محوری که در نابودی تروریسم داشته است، دست به چنین حماقت‌هایی می‌زند. 
وی افزود: عامل اصلی غضب و خشم آمریکا و اسرائیل و اتباع مرتجع آن‌ها درواقع عظمت پیروزی‌های اخیر ایران در نابودی داعش در عراق و سوریه بود که حاضر شدند خودشان را به این درجه از خطر بیندازند.   
سفیر ایران نیز در این دیدار ضمن خیرمقدم و تشکر از این اقدام شایسته با اشاره به سابقه شکست این‌گونه توطئه‌ها در مقابل هوشیاری و استقامت ملت ایران، برای ملت و دولت موریتانی آرزوی پیشرفت و سربلندی کرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی