[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۵۴۴
  • دوره جدید

شیراز در اندیشه ورود مسافران نوروزی، روزنامه شیراز نوین

با بلندای افق نگاه مهندس اسکندرپور شهردار شیراز، مهمانان نوروزی سال جدید، بهاری زیباتر و متفاوت را در کلان‌شهر شیراز در خاطره‌ها خواهند سپرد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو، در بازدید دو ساعته شهردار محترم شیراز و معاونین ایشان به همراه مهندس اکبری شهردار منطقه و معاونین و مسئولین این منطقه از شهرداری از پروژه‌های مختلف عمرانی همچون باغ موزه دفاع مقدس، بلوار محراب و ...  در مسیرهای بلوار مدرس و بلوار خلیج فارس و بررسی مسائل فنی آنان انجام شده که مهندس اکبری پس از معرفی هرکدام از پروژه‌ها، مختصات کامل فنی آنان و همچنین از مشکلات موجود تا این مرحله و چگونگی رفع آن تاکنون را شرح مختصری ارائه نمود.
مهندس اسکندپور شهردار کلان‌شهر شیراز علاوه بر ارائه راه حل‌های پیشنهادی جهت رفع مشکلات اظهار امیدواری نمود که به زودی شاهد بهره‌برداری خواهیم بود و پایان یافتن مراحل عملیاتی و بهره‌برداری از پروژه‌ها می‌تواند کمک شایانی در رفاه حال شهروندان باشد.
علاوه بر پروژه‌های عمرانی و اظهار خورسندی شهردار شیراز از وجود هر کدام از آنان جهت سهولت و آرامش خاطر همشهریان عزیز، مسئله زیباسازی و فضای سبز شهری نیز از نظرها دور نماند که باید انجام گیرد و پیشنهاداتی جهت اصلاح و زیبایی بلوار مدرس و خلیج‌فارس که محور بازدیدروز گذشته بود در خصوص خرید و کاشت نخل داده شد که خوشبختانه با نظر مساعد شهردار محترم تصمیم بر خرید آن شده است که مهندس اکبری این‌گونه تشریح نمود؛ طول مسیر میدان الله تا دروازه سعدی با کاشت نخل‌هایی با ارتفاع 6 متر و باغچه اطراف آن با پوششی از گل‌های اطلسی انجام گیرد و لبه رفوژهای وسط بلوار مدرس نیز با گل‌های بنفشه و رنگ‌های خاص خود جلوه‌ای ویژه خواهد بخشید و این برنامه ابتدای سال 97 را متفاوت و بسیار زیباتر از سال‌های گذشته خواهد نمود و با این زیبای‌ها به استقبال مسافران نوروزی خواهیم رفت، آن‌گونه که یاد و خاطره زیبایی این مسیر ماندگار و اوج آن را تا هفته شیرازکه  تداعی کننده شهر گل و بلبل در اذهان خواهد بود، چشم‌ها را نوازش خواهد داد.
مهندس اکبری در پایان این بازدید ضمن ابراز شادمانی از ایده‌های بسیار زیبا و آینده نگری شهردار محترم شیراز خاطر نشان کرد: هدف از تمام پروژه‌ها، اعم از عمرانی، بسترسازی مناسب و ایجاد فضای سبز شهری، رضایت‌خاطر شهروندان و احساس آرامش آنان می‌باشد. مجموعه شهرداری در خدمت شهروندان و با هدف خدمتگزاری و رضایت آنان است و لبخند شادی و آسودگی خاطر مردم خستگی‌ها را از ما دور می‌کند و باعث می‌شود با قوت قلب بیشتری ادامه دهنده راه باشیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی