[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۲۴
  • دوره جدید

نشست صمیمانه نماینده اقلید با رئیس و کارکنان اداره ورزش و جوانان، روزنامه شیراز نوین

در نشستی صمیمی با حضور سیدحسین افضلی نماینده مردم اقلید در مجلس شورای اسلامی و رئیس و کارکنان اداره ورزش و جوانان، مسائل و مشکلات پیش‌روی ورزش شهرستان مورد نقد و بررسی قرار گرفت. 
به گزارش روابط عمومی ورزش و جوانان فارس، در این نشست حسن مسعودی رئیس اداره در ابتدا ضمن خیرمقدم و خوشامدگویی و با تقدیر از حسن توجه دکتر افضلی نماینده مردم اقلید در حمایت از جامعه ورزشی، به ارائه گزارش عملکرد ورزش و جوانان و تشریح چشم‌انداز ورزش شهرستان پرداخت. 
مسعودی در ادامه مشکلاتی از قبیل کمبود اعتبار هیئت‌های ورزشی، کمبود امکانات ورزشی، عدم تجهیز اماکن ورزشی، سیستم گرمایش، بالابر، خانه بوکس، استخر ذخیره آب، زورخانه اباصالح المهدی(عج) و قمربنی‌هاشم(ع) و اماکن روباز و سرپوشیده روستایی، پروژه‌های نیمه‌تمام روستایی و شهری و... اشاره کرد و از نماینده خواست درخصوص رفع موانع مطرح شده همراهی نماید. 
سپس دکتر افضلی ضمن تشکر از مسئولین اداره ورزش و جوانان، تدوین سند چشم‌انداز ورزش را بسیار مهم توصیف کرد و افزود: در سایه این مهم موفقیت‌های زیادی حاصل شده و می‌شود، لذا از کلیه کسانی که در این راستا قدم برمی‌دارند، اعم از مسئول و مربی و ورزشکار قدردانی می‌نمایم. 
وی خاطرنشان کرد: مشکلات را به تفکیک و مکتوب اعلام  کنید تا پیگیری شود. افضلی در خاتمه از پروژه‌ها و اماکن مجموعه ورزشی انقلاب بازدید کرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی