[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۵۴۴
  • دوره جدید

میرهاشم حسینی از کسب مدال بازماند، روزنامه شیراز نوین

در دیدار رده‌بندی مسابقات گرنداِسلم، میرهاشم حسینی نماینده وزن 68- کیلوگرم کشورمان برابر نایب‌قهرمان المپیک ریو 2016 نتیجه را واگذار کرد و در یک‌قدمی سکو از کسب مدال بازماند. به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، نخستین دوره مسابقات گرنداِسلم تکواندو با حضور بهترین‌های تکواندوی جهان در دو گروه زنان و مردان و در اوزان المپیکی به میزبانی «ووشی» چین برگزار خواهد شد. این رقابت‌ها به‌صورت سری انجام می‌شود که سری دوم از ساعت 3:30 بامداد روز شنبه در اوزان 68- کیلوگرم مردان و 67- کیلوگرم زنان در حال برگزاری است که میرهاشم حسینی به‌عنوان نماینده ایران روی شیاپ‌چانگ رفت. 
نماینده کشورمان در نخستین گام به مصاف «آیخان تقی‌زاده» نماینده آذربایجان رفت و توانست با نتیجه 11 بر 5 پیروز میدان باشد. وی در ادامه «جوآد آچاب» نماینده نامدار بلژیکی را 17 بر 8 از پیش‌رو برداشت و راهی نیمه‌نهایی شد. وی در ادامه برابر «شوآی ژائو» نماینده چین قهرمان المپیک ریو 2016 و قهرمانی جهان 2017 قرار گرفت و در حالی‌که تا پایان راند دو نتیجه به‌نفع نماینده کشورمان بود، در راند سوم با واگذاری نتیجه (13 بر 11) از رسیدن به فینال بازماند. 
میرهاشم در دیدار رده‌بندی با «الکسی دنسینکو» روس نایب‌قهرمان المپیک ریو 2016 و دارنده برنز المپیک لندن 2012، نایب‌قهرمان جهان 2015، نایب‌قهرمان اروپا 2014 و دارنده 8 مدال طلا، نقره و برنز گرندپری مبارزه کرد و در پایان دیداری حساس و نفس‌گیر این پیکار با نتیجه 15 بر 14 به‌نفع نماینده روس به پایان رسید. مهدی بی‌باک به‌عنوان سرمربی و مهرداد یوسفی به‌عنوان مربی میرهاشم حسینی در این دیدار حضور داشتند. 
گفتنی است، به قهرمان این رقابت‌ها 70 هزار دلار (49 هزار دلار برای بازیکن و 21 هزار برای مربی)، نایب‌قهرمان 20هزار دلار (14 هزار برای بازیکن و 6 هزار برای مربی) و نفر سوم 5 هزار دلار (3500 دلار برای بازیکن و 1500 دلار مربی) پاداش تعلق می‌گیرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی