[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۹
  • دوره جدید

وارونگی آشکار در نتایج صنعت نفت آبادان، روزنامه شیراز نوین

تیم صنعت نفت آبادان در 3 هفته ابتدایی نیم‌فصل دوم لیگ برتر دقیقاً برعکس نیم‌فصل اول نتیجه گرفته است! به گزارش «ورزش‌سه»، صنعت نفت آبادان در 3 هفته گذشته لیگ برتر و از آغاز نیم‌فصل دوم تاکنون 3 بازی انجام داده که طی این مسابقات مقابل استقلال و پدیده شکست خورده و موفق شده در خانه سایپا را از پیش‌رو بردارد. این نتایج اما دقیقاً برعکس نتایجی است که نفت در 3 هفته ابتدایی نیم‌فصل اول مقابل همین تیم‌ها کسب کرده است. 
صنعت نفت در دور رفت در آبادان یک بر صفر استقلال تهران را شکست داد؛ اما در دور برگشت 4 بر صفر از این تیم باخت. بازی دوم فصل نفت آبادان با سایپا در دور رفت با شکست 3 بر 2 شاگردان کمالوند به پایان رسید؛ اما در هفته هفدهم این نتایج برعکس شد و نفت با نتیجه 3 بر صفر پیروز لقب گرفت. صنعت در حالی یک بر صفر مقابل پدیده تن به شکست داد که بازی رفت را 2 بر صفر به سود خود به پایان رسانده بود. 
با توجه به مشکلاتی که صنعت نفت آبادان در هفته‌های گذشته با آن دست و پنجه نرم کرده و مسائل مالی که نفتی‌ها با آن مواجه هستند، شاید نیاز به یک ریکاوری مناسب و البته تزریق منابع مالی مناسب به تیم برای تکرار نتایج خوب نیم‌فصل اول باشد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی