[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۵۷۲
  • دوره جدید

برگزاری یادروز نیما مرتضوی در نگارخانه وصال، روزنامه شیراز نوین

هشتمین نمایشگاه گروهی یادروز نیما مرتضوی با همکاری انجمن هنرهای تجسمی شیراز و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس در نگارخانه وصال گشایش یافت و در طی آن، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس به اتفاق جمعی از هنرمندان شیراز و خبرنگاران، از این آثار باز دید کردند. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، نمایشگاه یادروز نیما مرتضوی با مجموعه آثار هنرمندان نقاش جوان سراسر استان و کشور تا بیستم دی‌ماه جاری در نگارخانه وصال شیراز پذیرای عموم هنرمندان و علاقه‌مندان است. 
نگارخانه وصال شیراز با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، جمعی از هنرمندان شیراز و خبرنگاران، میزبان برپایی هشتمین نمایشگاه گروهی یادروز نیما مرتضوی شد که آثار راه‌یافته در این نمایشگاه بر اساس فراخوانی از قبل جمع‌آوری شده و برگزیدگان، پس از بررسی توسط هیئت داوران، معرفی شده‌اند. برپایه این گزارش، خانواده مرحوم نیما مرتضوی به گونه خیرخواهانه با یادی از وی، نمایشگاه گروهی را با ٣١طراحی و ٤٢نقاشی با تأکید بر طراحی هنرمند استانی و کشوری به منظور کشف خلاقیت و نوآوری در آثار هنرمندان جوان و استعدادیابی نسل نو به مناسبت هفتمین یادروز آن مرحوم در نگارخانه وصال شیراز برپا کرده‌اند. در این نمایشگاه، پس از بررسی آثار رسیده، داوران کشوری برگزیدگان را شناسایی و معرفی خواهند کرد و از طرف محمود مرتضوی و خانم مشکسار، از هنرمندان تجسمی که خانواده نیما مرتضوی هستند به برندگان هدایایی اهدا خواهد شد.
هشتمین نمایشگاه گروهی یادروز نیما مرتضوی با همکاری انجمن هنرهای تجسمی شیراز و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس در نگارخانه وصال گشایش یافت و در طی آن، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس به اتفاق جمعی از هنرمندان شیراز و خبرنگاران از این آثار باز دید کردند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی