[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۸
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین

پس از چند مدت، امروز احساس خوبی تجربه می‌کنید، پس آن را به سادگی از دست ندهید. بهتر است با شریک زندگی خود قرار ملاقاتی بگذارید و فعالیتی که هر دوی شما به آن علاقه دارید، انجام دهید. انرژی درونی شما آنقدر زیاد است که می‌توانید از آن برای کمک به دیگران نیز استفاده کنید. تماس با فرد مهمی را به تأخیر انداخته‌اید. امروز زمان مناسبی است تا با او تماس بگیرید و پس از عذرخواهی، قرار ملاقاتی با او بگذارید. 

اردیبهشت

شما شاید ایده‌های خوبی برای انجام دادن کارهایتان در محل کار البته با روشی جدید و متفاوت داشته باشید. اگرچه مدت‌ها در مورد این روش فکر کرده‌اید، ولی اگر حدس می‌زنید این روش کارایی ندارد یا کسی از شما حمایت نمی‌کند فعلاً آن را اجرا نکنید. به جای اینکه فکر کنید افراد دیگر بهتان ملحق شده و کمکتان می‌کنند، فعلاً بهتر است از خیر این موضوع بگذرید و انرژی‌تان را تلف نکنید!

خرداد

در مقابل دیگران جایگاه بی‌طرفانه داشته باشید. شما با کمک افراد دوروبرتان احساس شادی و آزادی بسیاری خواهید کرد، اگر دست از پیش داوری بردارید. با افرادی که اهداف و آرزوهای مشابهی با شما دارند بیشتر در ارتباط باشید. هرچه خلاقیت و اطلاعاتتان بیشتر باشد، موفق‌تر خواهید شد. شاید در رابطه عاطفی خود دچار مشکل شوید، اما به جای منفی‌بافی با دیدی مثبت به مسائل بنگرید.

تیر

شما آماده جشن گرفتن یا آماده انجام کاری لذت‌بخش هستید، حتی اگر هنوز وظایفتان را انجام نداده باشید. اما دوست ندارید تنهایی تفریح کنید، بنابراین دنبال کسی می‌گردید که با هم تفریح کنید و در جستجوی این وقتتان را تلف می‌کنید. اگر طرف مقابلتان دلش نمی‌خواهد شما را همراهی کند، بی‌خودی به او اصرار نکنید. شاید اگر تنها تفریح کنید بیشتر لذت ببرید!!

مرداد

شما هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن دارید و نکات مبهم زیادی نیز به صورت سربسته باقی مانده‌اند. حتی اگر بی‌صبرانه منتظر شروع کردن کارهایتان هستید، الآن بهتر است اصلاً کاری انجام ندهید و یک برنامه تفریحی تدارک ببینید. در عین حال در زمان مناسب به‌ فکر اهدافتان هم باشید. به جای اینکه برخلاف جریان آب شنا کنید، خودتان را به دست آن بسپارید.

شهریور

گفتن برخی حرف‌ها به کسی که نباید، کار درستی نیست. حضور شما تأثیر زیادی بر دیگران، به خصوص دوستانتان خواهد گذاشت، آن‌ را نادیده نگیرید و برای به‌دست آوردن دل آنهایی که دوستشان دارید، تلاش کنید. افراد برای حرف‌های شما ارزش زیادی قائل‌اند، بنابراین قبل از بیان کلمات خود، آن‌ها را خوب بسنجید و طبق آنها عمل کنید. به زودی در محیط کار مورد تشویق دیگران قرار می گیرید.

مهر

دست روی دست گذاشته اید. اگر همین حالا برای اهدافتان دست به کار نشوید، همه مسائل پیچیده‌تر به نظر خواهد رسید. زمانی که صحبت از عشق و عاشقی می‌شود، عصبانی و دلگیر می‌شوید، گویی در شرایط سختی به سر می‌برید. مشکل اینجاست که چیزی بین رابطه شما با معشوقتان جدایی می‌اندازد و به جای نزدیکی، مدام از هم دور و دورتر می‌شوید. به جای غر زدن، فکر حل کردن آن باشید.

آبان

در مورد مشکلی به خاطر حفظ موقعیتتان مجبور می‌شوید سکوت کنید و عصبانیت خود را حفظ کنید. به همین روند ادامه دهید تا نتیجه مطلوبتان را بگیرید. سعی کنید در مورد مسائل و مشکلاتتان خیلی احساسی برخورد نکنید. اگر در چاله‌ای گیر افتاده‌اید، منتظر نمانید تا دیگران دست شما را بگیرند، خودتان نیز برای رهایی‌ تلاش کنید. ندای درونی شما را وادار به رابطه با فردی خاص می‌کند.

آذر

تغییر رفتار شخصی احساسات شما را از حالت طبیعی‌تان بیرون می‌آورد. هوشیار باشید و چند روز صبر کنید سپس احساساتتان را دوباره مرور کنید و اگر احتیاج به بیان بود، این کار را انجام دهید. اگر اعتماد به نفس کافی داشته باشید هیچ‌گاه شیوه زندگی دیگران را قضاوت نکرده و آنها را متهم نخواهید کرد. به زودی خواهید فهمید در ارتباط با دیگران چیزهای زیادی می‌آموزید و کاسه صبر خود را بزرگ‌تر می‌سازید.

دی

امروز فکر شما حول و حوش پول و سکه دور می‌زند! اما دنبال راه‌هایی هستید که بتوانید در مورد یک مسئله مهم مالی تصمیم‌گیری کنید. افکار بزرگ داشته باشید؛ برای اینکه رویاهای شما فوق العاده بزرگ هستند. در مورد تصمیمات آنی و لحظه‌ای احتیاط کنید، اگر در مورد اقدام بعدی خود کاملاً مطمئن نیستید، بهترین کار این است که در مورد تمام گزینه‌ها تحقیق کنید.

بهمن

امروز از خواب بیدار می‌شوید، شور زندگی و اشتیاق در شما موج می‌زند، آن‌ را با اطرافیانتان به‌خصوص خانواده‌تان تقسیم کنید. شما جایگاه خود را در مسائل احساسی پیدا کرده‌اید و به شرایط و اطراف خود آگاهی کامل دارید. توانایی شما آنقدر زیاد است که می‌توانید به هرچه بخواهید دست یابید، اما این را بدانید قدرت شما ناشی از ارتباطاتتان با دیگران است. 

اسفند

امروز یکی از نزدیکانتان می‌خواهد حرف خیلی مهمی‌ بهتان بزند، اما به دلایل نامعلومی ‌منصرف می‌شود. متأسفانه شما نمی‌توانید کاری بکنید و اگر بیشتر سعی کنید، سدی که بینتان ایجاد شده‌ عمیق‌تر می‌شود. بعضی از این مشکلات شاید نتیجه رویاپردازی‌های شما باشد. بهترین کار صبر کردن است؛ پس زمانی را اختصاص دهید که رویاهای خود را منطقی‌تر کنید.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی