[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۵۷۲
  • دوره جدید

اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در فسا، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی فسا از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی با محوریت برخورد با قاچاقچیان کالا و توزیع‌کنندگان مواد مخدر در آن شهرستان خبر داد.
سرهنگ فرج رستمی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با بیان این خبر گفت: با تلاش شبانه‌روزی نیروهای پلیس در راستای حفظ نظم و امنیت اجتماعی، طرح ارتقای امنیت اجتماعی با رویکرد برخورد با هنجارشکنان و قاچاقچیان کالا در این شهرستان به اجرا گذاشته شد.
وی با اشاره به افزایش گشت‌های محسوس و نامحسوس خودرویی و موتوری در سطح حوزه استحفاظی، افزود: مأموران انتظامی در راستای اجرای این طرح، از 7 دستگاه خودرو بازرسی و مقدار 449هزار نخ سیگار، 75دستگاه انواع لوازم خانگی، 36 حلقه لاستیک و 963 شاخه گل وارداتی قاچاق به ارزش 480 میلیون ریال کشف کردند.
این مقام انتظامی با تأکید بر اینکه در اجرای این طرح مأموران موفق به دستگیری 13 خرده‌فروش مواد مخدر و کشف 12 کیلو و 700 گرم انواع مواد مخدر شدند، اظهار کرد: توقیف 257 دستگاه خودرو و موتورسیکلت متخلف نیز از دیگر نتایج این طرح بود. 
سرهنگ رستمی خاطرنشان کرد: برخورد قاطعانه با هنجارشکنان و قانون‌گریزان، مشارکت و احساس مسئولیت شهروندان قانون‌مدار و مسئولان را می‌طلبد که پلیس را در تحقق این مهم یاری کنند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی