[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۵
  • دوره جدید

هلاکت یک شرور مسلح در فارس ، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی استان از به هلاکت رسیدن یک شرور مسلح در شهرستان «خرامه» خبر داد. 
سردار احمدعلی گودرزی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس بیان کرد: مأموران فرماندهی انتظامی استان فارس با انجام کارهای اطلاعاتی و پلیسی، مخفیگاه و محل تردد یک شرور مسلح و متواری به هویت «ح ، م» را شناسایی و موضوع دستگیری وی را به‌صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود: پس از انجام هماهنگی قضایی، مأموران به مخفیگاه این فرد در اطراف کوه‌های شهرستان خرامه اعزام شدند و فرد شرور را محاصره کردند.
فرمانده انتظامی استان فارس با بیان اینکه مأموران در جهت تسلیم شدن این فرد هشدارهای لازم را دادند، تصریح کرد: فرد شرور بدون توجه به هشدار مأموران اقدام به تیراندازی به سمت آنان و ایجاد درگیری مسلحانه کرد.
سردار گودرزی افزود: پس از مدتی درگیری، در نهایت این فرد شرور به ضرب گلوله مأموران به هلاکت رسیده و دو قبضه اسلحه جنگی به همراه فشنگ‌های مربوطه که با استفاده از آن‌ها به سمت مأموران تیراندازی می‌کرد، از وی کشف شد.
وی با اشاره به شرارت‌ها و سوابق این فرد شرور گفت: سرقت مسلحانه طلافروشی در شهرستان خرامه همراه با تیراندازی به سمت مردم، حمل و نگهداری سلاح، ایراد ضرب و جرح عمدی، تیراندازی به سمت مأموران نیروی انتظامی، قاچاق اسلحه و مهمات و سرقت مسلحانه ازجمله مهم‌ترین اقدامات ضدامنیتی این شرور بوده است.
فرمانده انتظامی استان فارس گفت: به هلاکت رسیدن این شرور مسلح، موجی از شادی و اظهار رضایت مردم نسبت به عملکرد نیروی انتظامی و همچنین تقدیر و تشکر ویژه امام‌جمعه شهرستان در خطبه‌های نماز جمعه شهرستان خرامه از اقدامات سبزپوشان عرصه نظم و امنیت را در پی داشته است.
سردار گودرزی تأکید کرد: مأموران جان‌برکف انتظامی استان فارس در راستای تأمین نظم و امنیت از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهند کرد و مخلان نظم و امنیت بدانند که با برخورد شدید مأموران نیروی انتظامی مواجه خواهند شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی