[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۵۴۴
  • دوره جدید

۶ مصدوم حاصل دو تصادف در شیراز ، روزنامه شیراز نوین

بی‌احتیاطی هنگام رانندگی، برخورد شدید 4 دستگاه خودروی سواری به همراه 6 مصدوم را  در پی داشت.
به گزارش روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی، در پی برخورد شدید دو دستگاه خودروی سواری پژو 206 و تیبا در چهارراه سرباز ساعت 2:45 بامداد روز پنجشنبه آتش‌نشانان ایستگاه 5 به محل حادثه اعزام شدند.
هوشنگ سلیمانی فرمانده آتش‌نشانان اعزامی به محل حادثه در این‌باره اظهار داشت: در محل حادثه دو دستگاه خودروی سواری 206 و تیبا دیده می‌شد که به‌علت نامعلوم با هم برخورد کرده‌اند و راننده خودروی 206 در اتاقک این خودرو گرفتار شده بود، این در حالی بود که خودرو‌ها بر اثر برخورد به‌شدت دچار نشت بنزین شده بودند و این موضوع حساسیت عملیات را دوچندان می‌کرد.
سرنشینان خودروی تیبا شامل یک زن 32 ساله و یک نوجوان 12 ساله به‌شدت مجروح شده بودند که در همان لحظه‌های اولیه به عوامل اورژانس سپرده شدند. 
وی افزود: آتش‌نشانان به‌سرعت به سراغ راننده محبوس شده رفتند و پس از بریدن بدنه خودرو وی را که مردی 30 ساله بود از اتاقک در هم پیچیده خودرو خارج کرده و به عوامل اورژانس تحویل دادند. در این میان گروه دیگری از تیم عملیاتی بعد از ایمن‌سازی کامل محل حادثه، نشتی بنزین دو خودرو را کاملاً برطرف نمودند. 
هوشنگ سلیمانی تصریح کرد: آتش‌نشانان با رعایت اصول ایمنی و قطع برق خودرو اقدام به انتقال خودرو به حاشیه امن خیابان و پاک‌سازی محل حادثه نمودند و پس تحویل خودرو‌ها به عوامل راهور و ارائه تذکرات ایمنی به مأموریت خود پایان دادند.
در حادثه دیگری در بامداد روز جمعه که در بلوار چمران به وقوع پیوست، آتش‌نشانان با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی شیراز به محل حادثه اعزام شدند.
این حادثه که توسط نیروهای امداد و نجات جاده‌ای ایستگاه 2 امدادرسانی شد، 3 مصدوم داشت. 
محسن باقری کمک‌فرمانده عملیات درباره این حادثه عنوان کرد: برخورد پراید با خودروی پژو 206 انحراف خودروی پراید، برخورد آن با تابلوی راهنمایی و در نهایت واژگونی خودرو را به دنبال داشت که سه مرد 26، 24 و 27ساله، از سرنشینان خودروی پراید راهی بیمارستان شدند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی