[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۱
  • دوره جدید

دستگیری عناصر تروریستی و ضدانقلاب، روزنامه شیراز نوین

وزارت اطلاعات با انتشار اطلاعیه‌ای با تشریح اقدامات جدید این وزارتخانه در برخورد با عناصر آشوب‌طلب از دستگیری تعداد دیگری از عناصر تروریستی و ضدانقلاب خبر داد.
به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت اطلاعات، در بخشی از اطلاعیه این وزارتخانه آمده است: سربازان گمنام امام زمان(عج) در چند روز گذشته موفق شدند تعداد دیگری از عناصر تروریستی و ضدانقلاب را که نقش بسزایی در به آشوب کشیدن اعتراض‌های مردمی داشتند، شناسایی و دستگیر کنند.
در این اطلاعیه تأکید شده است: وزارت اطلاعات توانست با رصد اطلاعاتی و بهره‌گیری از گزارش‌های مردمی، برخی عوامل آشوب، اغتشاش، قتل، ضرب و شتم مردم و مأموران ناجا با سلاح سرد و گرم، تخریب و سرقت اموال عمومی و برهم‌زنندگان نظم و امنیت عمومی جامعه را دستگیر کند که به برخی از این اقدامات اشاره می‌شود:
- شناسایی و انهدام تیم تروریستی در سردشت که با هدف اقدامات تروریستی از مرزهای غربی وارد کشور شده بود و از آنان 3 قبضه سلاح کلاشینکف و مقادیر زیادی تجهیزات نظامی کشف و ضبط شد. 
- دستگیری متهم «م ـ ق»، عامل فروش 147 چاشنی انفجاری و 40 عدد مواد منفجره در ورامین.
- بازداشت متهم «ح ـ الف» از عناصر فعال ضدانقلاب که در فضای سایبری به آموزش ساخت مواد منفجره و هدایت اقدامات ضدامنیتی اقدام می‌کرد. 
- شناسایی خانه تیمی و دستگیری سه نفر از مرتبطان یکی از گروه‌های ضدانقلاب مستقر در اروپا که مشغول ساخت مواد انفجاری ازجمله کوکتل مولوتف بودند. 
- بازداشت شرور سابقه‌دار «ح- م» از عوامل اصلی اغتشاش و مسئول تهیه و توزیع انواع سلاح سرد، اسپری فلفل و دیگر ادوات تخریبی برای اغتشاشگران که نقش بسزایی در خشن کردن فضای اعتراضی داشت. 
- دستگیری شماری از تهییج و تحریک‌کنندگان مردم برای حضور در اغتشاشات در فضای مجازی در برخی استان‌ها. 
- دستگیری ارسال‌کنندگان تصاویر آشوب و اغتشاش به رسانه‌های ضدانقلاب خارج‌نشین از طریق فضای مجازی.
- بازداشت تعدادی از آسیب‌زنندگان به مراکز مذهبی، اموال عمومی و شخصی. 
- دستگیری هسته عملیاتی آشوبگران شهرستان ایذه و بازداشت متهم «م ـ ص» که قصد به آتش کشاندن منزل یکی از مسئولان این شهرستان را داشت. در بازرسی از منزل این فرد، مقادیری اسلحه و لوازم ساخت مواد منفجره کشف و ضبط شده است.
- شناسایی و بازداشت سه نفر در استان فارس و کشف و ضبط مقادیر زیادی تجهیزات ساخت کوکتل مولوتف و بیانیه‌های شدیداللحن و افراطی خطاب به اقوام مختلف برای انجام اقدامات مسلحانه علیه نظام از آنان.
وزارت اطلاعات در این اطلاعیه در راستای تحقق شعار اطلاعات 80 میلیونی از مردم فهیم و انقلابی خواست در صورت شناسایی عناصر ضدانقلاب و برهم‌زنندگان نظم و امنیت عمومی مراتب را از طریق ستاد خبری به شماره تلفن 113 اطلاع دهند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی