[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۵۹۳
  • دوره جدید

متهم بلاتکلیف در فارس نداریم، روزنامه شیراز نوین

معاون حقوقی قوه قضائیه با اشاره به خبر خودکشی یکی از دستگیرشدگان اغتشاشات اخیر گفت: از آنجایی که بحث خودکشی در هر مکانی وجود دارد به همین منظور علت در حال بررسی است.
به گزارش خبرنگار شیراز نوین، ذبیح الله خدائیان در حاشیه نشست خبری بانک ژنتیک کشوری در پاسخ به  یک پرسش مبنی بر انتشار خبر خودکشی  یکی از دستگیرشگان اغتشاشات اخیر، گفت: با توجه به این‌که بحث خودکشی فقط مربوط به یک مکان نمی‌باشد طبیعی است که هر فردی بتواند حتی با لباس خود خودکشی انجام دهد.
در ادامه رئیس کل دادگستری استان فارس علی‌القاصی‌مهر نیز گفت: افرادی که در استان فارس به دلیل اغتشاشات اخیر استان دستگیر شده‌اند به دو گروه تقسیم شده‌اند و افرادی که اغفال شده‌اند از رفعت اسلامی برخوردار خواهند شد.
وی با بیان اینکه تمامی دستگیر شدگان از حق و حقوق شهروندی برخوردار هستند، افزود: درهمان ابتدا با خانواده‌های خود ارتباط گرفتند و هیچ متهم بلاتکلیفی در خصوص اتفاقات اخیر در استان وجود ندارد.   رئیس کل دادگستری استان فارس تأکید کرد: برخورد با افرادی‌که از روی کنجکاوی و هیجان وارد این عرصه شدند با اغتشاشگران متفاوت بوده و اکثر آنها با وثیقه آزاد شدند واین در حالی است در بین آنان شخصی بود که به طور کامل با سرویس‌های بیگانه ارتباط داشت و دستگیر شده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی