[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۵۴۴
  • دوره جدید

کاهش سهم نقدی و اقساط بلند مدت، روزنامه شیراز نوین

شتاب در جذب سرمایه گذاری و توسعه صنعتی و ایجاد اشتغال با اختصاص مشوق‌های ویژه سرمایه گذاری به صنعتگران در شهرك صنعتی فراشبند.
مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس از اختصاص مشوق‌های ویژه سرمایه گذاری به صنعتگران در شهرك صنعتی فراشبندخبر داد. به گزارش روابط عمومی شركت شهرك‌های  صنعتی فارس؛ احد فتوحی پس از بازدید از شهرک صنعتی فراشبند، در جلسه با سرپرست فرمانداری  این شهرستان  گفت: اغلب زیرساخت‌ها برای استقرار واحد‌های تولیدی و صنعتی در شهرک صنعتی فراشبند فراهم است و به سرمایه‌گذاران در این شهرک، مشوق‌های ویژه داده می‌شود.
وی افزود: کاهش سهم نقدی به ۵ درصد در اقساط ۴۸ ماهه، از مهمترین مشوق‌هایی است که در اختیار سرمایه گذاران گذاشته می‌شود. فتوحی ادامه داد: چنانچه سرمایه گذاران در این شهرک صنعتی بر اساس برنامه زمان بندی شده بتوانند واحد صنعتی خود را به بهره برداری رسانده و ایجاد اشتغال کنند، تا سقف  80درصد از اسناد تعهدی آن‌ها بازگردانده خواهد شد که این موضوع نیز بستر مناسبی برای تشویق و ترغیب صنعتگران برای ایجاد تولید و اشتغال در این شهرک صنعتی فراهم خواهد کرد.
وی با بیان این که زیرساخت‌های اولیه نظیر آب و خط انتقال برق و گاز  برای استقرار واحد‌های صنعتی در این شهرک صنعتی ایجاد شده است، افزود: متناسب با استقرار واحدهای صنعتی و جذب سرمایه‌گذار، سایر زیرساخت‌ها نیز ایجاد خواهد شد. مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس همچنین بر اجرای طرح‌های آسفالت، روشنایی و تكمیل فضای سبز بلوار وردی این شهرك صنعتی تأكیدكرد.
فتوحی از سرمایه گذاران خواست با توجه به ظرفیت‌های موجود در شهرستان  فراشبند در تولید خرما، محصولات گلخانه‌ای و صیفی‌جات و برخی محصولات زراعی و باغی برای ایجاد و راه اندازی صنایع تبدیلی و مواد غذایی و وضعیت مناسب زیرساختی در این شهرک صنعتی و اختصاص مشوق‌های جدید سرمایه گذاری، از این فرصت برای ایجاد واحد‌های تولیدی و اشتغال پایدار صنعتی در این شهرستان استفاده کنند. 
مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس با بیان این که شهرک صنعتی فراشبند با مساحت 70 هکتار، ظرفیت استقرار 340 واحد صنعتی با پیش بینی بیش از 1700 نفر اشتغال‌زایی را دارد، تصریح کرد: از تمامی ظرفیت‌های قانونی برای جذب و حمایت از سرمایه گذاران استفاده می‌كنیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی