[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۵۹۳
  • دوره جدید

اشراف نیروی انتظامی در حوادث اخیر ، روزنامه شیراز نوین

نماینده ولی‌فقیه در استان فارس گفت: نیروی انتظامی استان فارس برای مقابله با اغتشاشگران اخیر با برنامه و اشراف کامل وارد عمل شد و شاهد کمترین خسارت‌ها در فارس بودیم.
به گزارش خبرنگار مهر،آیت الله ایمانی در دیدار با فرماندهان انتظامی فارس، افزود: در اغتشاشات اخیر قدرت‌های بزرگ حضور داشتند، در جهان آمریکا در منطقه عربستان با امکانات مالی و فضای مجازی و اسرائیل نیز حضور داشت.
وی ادامه داد: برخی از کشورهای اروپایی نیز وارد شده بودند و در این کار سنگین اگر نیروی انتظامی با برنامه‌ریزی ممانعت نکرده بود آن‌ها فعالیت‌های  دیگری اجرایی می‌کردند.
امام جمعه شیراز یادآور شد: تا به امروز سابقه نداریم که یک آشوب خیابانی در یک کشور به شورای امنیت برود در حالی‌که آمریکا 2 مرتبه این موضوع را به شورای امنیت ارائه کرده که نشان از تلاش آمریکا برای بهره برداری از فرصت به دست آمده است.
آیت الله ایمانی تصریح کرد: اما نیروی انتظامی مدیریت صحنه را بر عهده گرفت و دیگران نیز تحت فرمان نیروی انتظامی بودند و به خوبی مدیریت شد.
نماینده ولی‌فقیه در فارس تأکید کرد: این حادثه بر خلاف سال 88 کمترین خسارت مربوط به فارس بود و این استان در میان استان‌هایی‌که شاهد این اتفاق بودند کم مسئله‌دارترین بود. وی افزود: نیروی انتظامی بر فضای موجود اشراف داشت و با آگاهی بر فضا وارد کار شد و محل‌های حادثه خیز و افراد مورد نظر شناسایی شده بود.
امام جمعه شیراز ادامه داد: تجارب گذشته نیز بسیار مؤثر بود و اینکه سلاح‌ها طی 3 سال جمع شد قابل ملاحظه است و حوادثی که به مناسبت‌های  مختلف داشتیم و شناسایی شدند عناصر منافق، سلطنت طلب و.. اشراف بر کار بود. وی تأکید کرد: در این میان عناصر فریب خورده که با احساسات به خیابان آمد با آن کسی که با برنامه آمده و به نیروی انتظامی حمله کرده فرق دارد و باید آن‌ها را ارشاد کرد و صحیح نیست که گرفتار شوند، زیرا آثار منفی آن بیشتر است.
نماینده ولی‌فقیه در فارس تصریح کرد: در این راستا معاندین و اشرار که برای ضربه زدن به نظام آمده بودند نتیجه عمل خود را طبق قانون خواهند دید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی