[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۱۸
  • دوره جدید

یک خبر مختصر از جدیدترین فیلم بهروز شعیبی، روزنامه شیراز نوین

«آغوش باز» تازه‌ترین ساخته سینمایی بهروز شعیبی است که گفته می‌شود فضایی متفاوت نسبت به دیگرآثار کارنامه او دارد.
به گزارش ایسنا به‌نقل از روابط عمومی، بهروز شعیبی فیلم سینمایی «آغوش باز» را به تهیه‌کنندگی علی سرتیپی ساخته است؛ این فیلم که اولین همکاری شعیبی و سرتیپی است و پیش از این با نام «هم‌آهنگ» پروانه ساخت گرفته بود که به تازگی به «آغوش باز» تغییر نام داده است. 
فیلم‌نامه «آغوش باز» را مهرداد کوروش‌نیا و محمدسجاد نجفی به طور مشترک نوشته‌اند؛ «آغوش باز» ششمین اثر سینمایی بهروز شعیبی است که پیش از این فیلم‌هایی چون «بدون قرار قبلی»، «روز بلوا»، «دارکوب»، «سیانور»، «دهلیز» و ... را ساخته است. 
هم‌زمان با اعلام عوامل پشت دوربین از اولین عکس پشت‌صحنه و لوگوی فیلم نیز رونمایی شد.
برخی از عوامل فیلم سینمایی «آغوش باز» عبارتند از کارگردان: بهروز شعیبی، تهیه‌کننده: علی سرتیپی، مجری طرح و سرمایه‌گذار: محمدمهدی عسگری، نویسندگان: مهرداد کوروش‌نیا و محمدسجاد نجفی، مدیر فیلمبرداری: علیرضا برازنده، تدوین: خشایار موحدیان، مدیر تولید: مسعود زمانی، موسیقی: مسعود سخاوت‌دوست، طراح چهره‌پردازی: فاطمه کمالی و زهرا کمالی، برنامه‌ریز: حامد مختاری، طراح جلوه های بصری: محمد برادران، طراح صحنه: محمدرضا میرزامحمدی، طراح لباس: شیوا رشیدیان، طراحی و ترکیب صدا: حسین قورچیان، صدابردار: عباس رستگارپور، مدیر تدارکات: مرتضی اسکندری، منشی صحنه: غزل رشیدی، عکاس: مسعود اشتری، روابط عمومی:محمد کفیلی و طراح لوگو: روح الله موحدی.
در خبر اعلام‌شده از سوی روابط عمومی پروژه نام بازیگران و خلاصه داستانی از فیلم منتشر نشده است. هنوز اعلام نشده که این فیلم در چه مرحله است و آیا می‌تواند یا قصد دارد متقاضی جشنواره فیلم فجر شود؟! که به محض دسترسی به اطلاعات آنها منتشر خواهد شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی