[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۴
  • دوره جدید

رقابت باصری مرودشت و کوروش صفاشهر برای صعود به نیمه‌نهایی، روزنامه شیراز نوین

 شیرازنوین‌: هفته نهم لیگ برتر فوتسال استان فارس، روز جمعه گذشته با برگزاری 5دیدار به انجام رسید و تیم‌های برمن داراب، بیاتی نی‌ریز و باصری مرودشت رقبای خود را شکست دادند و دو بازی به تساوی انجامید.
در گروه یک تیم مقاومت زرین‌دشت در میان ناباوری و در زمین خود با دو گل بازی را به برمن داراب واگذار کرد. در این مسابقه فرزاد قهرمانی و محمد انصاری‌شیری زننده گل‌های برمن بودند. منتخب قیر هم در زمین خود برابر تیم صدرنشین شهدای‌گراش به تساوی 1-1 رسید. فرشاد نجاتی برای گراشی‌ها گلزنی کرد و تک گل منتخب قیر توسط سعید قاسمی به ثمر رسید. تیم بحران‌زده رینگ‌اسپورت نی‌ریز هم در زمین خود با دو گل بازی را به تیم شهید بیاتی نی‌ریز واگذار کرد. بدین ترتیب در جدول رده‌بندی این گروه تیم شهدای گراش با 16امتیاز در صدر باقی ماند، ناحیه مقاومت زرین‌دشت با 15امتیاز در رتبه دوم قرار گرفت. پس از این دو تیم که صعودشان به مرحله نیمه‌نهایی قطعی شده، بیاتی نی‌ریز، برمن داراب، منتخب قیر و رینگ‌اسپورت نی‌ریز به ترتیب با یازده، ده، ده و هفت امتیاز در مکان‌های دوم تا ششم قرار گرفتند.
در گروه دوم هم دو بازی برگزار شد. به جز تیم نبرد خرامه که در نیم‌فصل دوم از حضور در رقابت‌ها انصراف داده بود، تیم امید خرامه هم استراحت داشت و حساس‌ترین بازی هفته بین تیم‌های شهرداری مرودشت و کوروش صفاشهر برگزار شد. در این مسابقه که به میزبانی مرودشتی‌ها انجام گرفت، تیم شهردای مرودشت برابر میهمان خود با تساوی یک یک متوقف شد. تک گل مرودشتی‌ها را حسن زارعی به ثمر رساند و علیرضا ساریخانی هم زننده گل تیم کوروش صفاشهر بود. در دیگر دیدار این گروه هم تیم ایرانای فسا میزبان تیم باصری مرودشت بود و در پایان، برابر میهمان خود تن به شکست سه بر دو داد. در این مسابقه عباس صبور و علی یاقوت گل‌های ایرانا را به ثمر رساندند، سه گل باصری توسط عیسی مومنی (2گل) و امرالله عمادی زده شد. در پایان هفته نهم تیم شهرداری مرودشت با کسب 18امتیاز در صدر قرار گرفت. این تیم در هفته پایانی رقابت‌ها که فردا برگزار می‌شود استراحت دارد، اما هم‌اکنون صعود خود به مرحله نیمه‌نهایی را قطعی کرده است. جدال برای کسب رتبه دومی بین تیم‌های باصری مرودشت و کوروش صفاشهر است که به ترتیب با 15 و 13امتیاز دوم و سوم هستند. ایرانا با 9 و امید خرامه با 8امتیاز در رتبه‌های چهارم و پنجم قرار دارند. فردا تیم باصری مرودشت در شهر خود میزبان امید خرامه است و کوروش صفاشهر هم در صفاشهر به مصاف ایرانا خواهد رفت. بنابراین، به نظر می‌رسد باصری شانس زیادی برای صعود به مرحله نیمه‌نهایی داشته باشد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی