[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۷
  • دوره جدید

ناظم‌الشریعه سوم و تیم‌ملی فوتسال، چهارم جهان شد، روزنامه شیراز نوین

محمد ناظم‌الشریعه در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، درباره انتخابش به‌عنوان سومین مربی برتر جهان و همچنین کسب عنوان چهارمی تیم‌ملی فوتسال کشورمان اظهار داشت: مهم نیست نام چه کسی در این فهرست باشد،‌ مهم این است که پرچم ایران بالا رفت. عناوینی که برای ملی‌پوشان و تیم‌ملی ایران به دست آمد، افتخاری برای همه اهالی فوتسال است.
وی ادامه داد: اینکه صمیمی و محمدی هر دو جزء 10 دروازه‌بان برتر جهان شدند و طیبی هم پنجمین بازیکن برتر شد، افتخاری برای ماست. در چند بخش در بین برترین‌های جهان نماینده داشتیم و این از همه چیز مهم‌تر و باارزش‌تر است.
معرفی برترین‌های فوتسال در سال 2017
سرمربی تیم‌ملی فوتسال کشورمان در ادامه با بیان اینکه انتخاب او حاصل تلاش همه اعضای کادرفنی و بازیکنان تیم‌ملی بوده است،‌ تصریح کرد: در تیم‌ملی کنار من، کادرفنی بسیار خوبی حضور دارند و تمام آن‌ها در این افتخار شریک هستند. علی صانعی، کریمیان، هاشم‌زاده و دوران و تمام مربیان ایرانی برای کسب این افتخار تلاش کرده‌اند. من نماینده تمام کادرفنی و مربیان ایرانی در این لیست بودم. ناظم‌الشریعه در پایان درباره اردوی تیم‌ملی کشورمان در پایان مسابقات لیگ برتر و دلیل دعوت نشدن حسین طیبی به این اردو، گفت: از روز جمعه اردوی تیم‌ملی شروع خواهد شد و ما دو بازی دوستانه با تیم بلاروس خواهیم داشت. درمورد حسین طیبی با مربی او صحبت کرده‌ام و چون دیدار مقابل بلاروس در روزهای فیفا نیست، او نمی‌‌تواند در این اردو شرکت کند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی