[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۷
  • دوره جدید

رکورد مشترک و عجیب انصاری‌فرد و اوروس در المپیاکوس، روزنامه شیراز نوین

به گزارش خبرگزاری تسنیم، یکشنبه‌شب گذشته تیم المپیاکوس با پیروزی 3 بر صفر برابر لاریسا به صدر جدول رده‌بندی سوپرلیگ یونان بازگشت. در دیداری که هم کریم انصاری‌فرد گل‌زنی کرد و هم اوروس. انصاری‌فرد در دقیقه 68 گل بسیار زیبایی به ثمر رساند تا دومین گل المپیاکوس شکل بگیرد. اوروس نیز که در دقیقه 78 به‌جای انصاری‌فرد وارد میدان شده بود گل سوم را وارد دروازه لاریسا کرد.
در ادامه گزارش نشریه داخلی باشگاه المپیاکوس آمده است:  2 ستاره ایرانی و صربستانی راه رقابت با یکدیگر را پیدا کردند و به کمک المپیاکوس جهت جدایی از 2 تیم تعقیب‌کننده در جدول رده‌بندی سوپرلیگ یونان شتافتند. انصاری‌فرد با به ثمر رساندن هشتمین گل فصل خود در صدر جدول برترین گل‌زنان قرار گرفت. اوروس نیز گل چهارم خود را در یازدهمین بازی به ثمر رساند تا نشان دهد می‌تواند مهره‌ای ارزشمند برای گارسیا، سرمربی جدید المپیاکوس در خط حمله باشد. 
گاوروس سپس با اشاره به رکورد مشترک انصاری‌فرد و اوروس نوشت: انصاری‌فرد چهار گل بیشتر از اوروس به ثمر رسانده است اما هر 2 بازیکن رکورددار هستند. این رکورد چیست؟ در پایان هفته شانزدهم سوپر لیگ فوتبال یونان انصاری‌فرد و اوروس تقریباً در هر 103 دقیقه گل‌زنی کرده‌اند!
کریم انصاری‌فرد در 12 بازی به مدت 823 دقیقه حضور داشت و هشت گل به ثمر رساند. اوروس نیز با شرکت در 12 بازی و مجموع دقایق 403 توانسته چهار گل بزند. این آمارها نشانه به ثمر رسیدن یک گل در هر 103 دقیقه توسط مهاجمان ایرانی و صربستانی برای المپیاکوس است! البته اوروس از روی نیمکت ذخیره‌ها اغلب وارد زمین شده و گل‌زنی کرده که ارزشمند است. کریم انصاری‌فرد نیز به‌طور مداوم دروازه حریفان خود را بمباران می‌کند تا بهترین گل‌زن المپیاکوس شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی