[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۵۴۴
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین

امروز یکی از دوستان صمیمی ‌و یا عشقتان تماس‌ها و پیام‌های شما را جواب نمی‌دهد. این مسئله تمام نگرانی‌های درونی و کمبود اعتماد به نفس در رابطه‌تان که سعی در مخفی کردن آن داشته‌اید را زنده خواهد کرد. باعث می‌شود به این فکر بیفتید که نکند او دیگر شما را دوست نداشته باشد و یا حتی بدتر از آن، از اول هم شما را دوست نداشته است! خودتان را اسیر دام این تصورات اشتباه نکنید.  

اردیبهشت

آیا امشب با شخص مهمی ‌قرار دارید؟ مثلا با عشقتان و یا با یک شریک تجاری احتمالی یا ...؟ اگر جوابتان مثبت است، خودتان را برای تأخیر طرف مقابلتان آماده کنید و مواظب باشید دیر آمدن او روی اخلاقتان تأثیر نگذارد و اخم‌هایتان را در هم فرو نبرد. شاید هم خودتان کارهایتان با تأخیر انجام شوند و کمی‌دیر برسید، در این صورت باید مواظب باشید استرس دیر رسیدن روی شما اثر نگذارد.

خرداد

امروز شما زیاد سرحال نیستید و احساس خستگی می‌کنید. این احساس شما خوشبختانه با وضعیت جسمانی‌تان ارتباطی ندارد و بیشتر از حال روحی شما سرچشمه می‌گیرد. به همین دلیل هم نمی‌توانید روی انجام هیچ‌کاری دقت کافی را داشته باشید. زیاد به خودتان سخت نگیرید و فقط به کارهایی اولویت بدهید که از فوریت بیشتری برخوردار هستند. خودتان را خسته نکنید.

تیر

امروز از عشقتان دور افتاده‌اید و این موضوع باعث شده احساس دلتنگی و ناراحتی کنید. جای خالی او را به شدت احساس می‌کنید. اجازه ندهید این احساسات شما را در حالت افسردگی فرو ببرند. اگر اهل انجام کارهای هنری هستید از این فرصت استفاده کرده و سر خود را با پروژه‌هایی که برای مدتی قصد انجام آنها را داشته‌اید گرم کنید. اگر اهل ورزش هستید احساسات بد خود را با انجام یک تمرین جدی و سنگین تخلیه کنید. 

مرداد

امروز حال شما کمی ‌به‌هم ریخته است و ترجیح می‌دهید به جای هر کار دیگری فقط در خانه بمانید و هیچ کاری نکنید. لم دادن جلوی تلویزیون و بالا و پایین کردن شبکه‌های مختلف تلویزیونی برایتان خیلی جذاب‌تر از وقت گذراندن با دیگران به نظر می‌رسد. با این حال دوستان و اعضای خانواده شما را به حال خود نخواهند گذاشت و سعی می‌کنند مجبورتان کنند از خانه بیرون بزنید.

شهریور

یکی از دوستان نزدیک و یا عشقتان امروز کمی‌احساس ناراحتی و افسردگی می‌کند و برای یافتن آرامش‌خاطر و شانه‌ای برای گریه کردن به سراغ شما خواهد آمد. شما برای بهتر شدن حال او هر کاری که از دستتان بربیاید انجام خواهید داد، تا حدود زیادی هم موفق خواهید بود، اما باید این را هم به خاطر داشته باشید که کارهای دیگری هم برای انجام دادن دارید و نباید نسبت به مسئولیت‌ها و وظایف خود کوتاهی کنید. 

مهر

آیا امروز قصد رفتن به خرید را دارید؟ اگر چنین برنامه ای دارید، به احتمال زیاد در طول خرید یک شی گران قیمت توجه شما را به خود جلب خواهد کرد که برای به‌دست آوردن آن حاضر به پرداخت هر هزینه‌ای هستید، اما نمی‌توانید توجیهی منطقی برای خرید آن پیدا کنید. مواظب باشید که عجولانه تصمیم نگیرید ، اما لزومی‌هم ندارد ذوق خودتان را بیش از حد لازم کور کنید.

آبان

آیا قرار است کسی به خانه‌تان بیاید؟ اگر مهمانی بدون هماهنگی قبلی بخواهد به منزلتان بیاید شما دچار استرس خواهید شد، چون فکر می‌کنید که خانه‌تان به اندازه ی کافی تمیز و مرتب نیست و امکانات لازم برای یک پذیرایی بی‌عیب و نقص را در اختیار ندارید. شاید بخواهید همه جا را پیش از رسیدن مهمان‌هایتان برق بیندازید، اما بهتر است خودتان را بیش از اندازه خسته نکنید.

آذر

امروز ظاهر شما خیلی هم خوب است، اما خودتان اصلا چنین فکری نمی‌کنید و از نظر خودتان به اندازه ی کافی جذاب نیستید. در واقع امروز یکی از آن روزهایی است که وقتی به آینه نگاه می‌اندازید یک هیولای زشت و بدترکیب را در مقابل خود می‌بینید. بدون شک شما دارید اشتباه می‌کنید، اما چرا برای بهتر شدن حال روحیتان هم که شده کمی‌بیشتر از همیشه به خودتان نمی‌رسید؟

دی

شما واقعا دوست ندارید موقعیتی را مدیریت کنید که خودتان کاملا در آنجا حضور ندارید. شما امروز هیچ سورپرایزی را نمی‌خواهید اما با یک دید کلی داشتن می‌توانید حلقه ای را به طرف فردی بیندازید که در پشت صحنه کار می‌کند. با این حال تنها راه‌حل استفاده از قوه خلاقیت است نه اینکه بنشینید و به انتظار معجزه باشید. سعی کنید همیشه عامل باشید نه معلول!

بهمن

اگر در حال حاضر درگیر کار و یا پروژه‌ای هستید که در ان به خلاقیت و قدرت تخیل خود نیاز دارید امروز نخواهید توانست زیاد روی این قابلیت‌های خودتان حساب باز کنید. هر بار که سعی می‌کنید ایده‌ی جدیدی به ذهنتان برسد در نهایت هیچ چیزی نخواهید یافت. شاید امروز روز چندان خوبی برای پرداختن به این کار نباشد. گاهی باید برای حفظ کیفیت یک کار انجام آن را برای مدتی به تعویق بیندازیم.

اسفند

امروز یکی از دوستانتان از لحاظ مالی به مشکل برخورده است و از شما تقاضای کمک دارد. او لزوما از شما پول نمی‌خواهد و در واقع بیشتر به توصیه‌ها و پیشنهادهایتان نیاز دارد. اگر قرار است تصمیمی‌بگیرد بهتر است شما برای او تصمیم گیری نکنید. نظرات خود را با او در میان بگذارید و به او نشان دهید چه‌چیز به نفعش است و چه چیزی برایش ضرر خواهد داشت، اما تصمیم گیری نهایی را به خود او واگذار کنید. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی