[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۶
  • دوره جدید

کشف ۱۲۴ کیلوگرم تریاک در شیراز، روزنامه شیراز نوین

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان گفت: با تلاش مأموران پلیس مبازره با مواد مخدر استان، 124 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد. 
سرهنگ محمدجعفر تولایی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس بیان کرد: در راستای تشدید اقدامات مبارزه‌ای با عناصر اصلی مواد مخدر، مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با انجام کارهای اطلاعاتی منسجم موفق شدند یکی از شبکه‌های بزرگ حمل مواد مخدر را شناسایی کنند.
وی ادامه داد: در این خصوص مأموران به محور سروستان به شیراز اعزام شدند و ضمن برپایی ایست و بازرسی، یک دستگاه خودروی نیسان و یک دستگاه خودروی آریزو (اسکورت محموله مواد مخدر) متعلق به قاچاقچیان را شناسایی و متوقف کردند.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان گفت: در بازرسی از خودروی نیسان، 97 کیلوگرم تریاک که به طرز ماهرانه‌ای در کف خودرو جاسازی شده بود کشف شد و در این خصوص 2 نفر قاچاقچی مواد مخدر دستگیر شدند.
سرهنگ تولایی با اشاره به انجام عملیاتی دیگر توسط مأموران پلیس مبازره با مواد مخدر استان، خاطرنشان کرد: مأموران هنگام گشت‌زنی در یکی از روستاهای شهرستان شیراز، به یک دستگاه خودروی پژو 405 مظنون و پس از طی مسافتی تعقیب و گریز آن را متوقف کردند.
این مقام انتظامی گفت: در بازرسی مأموران از این خودرو، 27 کیلوگرم تریاک کشف و راننده خودرو نیز دستگیر شد.
این مقام انتظامی تأکید کرد: مبارزه بی‌امان با قاچاقچیان و پدیده شوم مواد مخدر، همواره به صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی استان قرار دارد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی