[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۲
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین

طبیعتاً شما دوست دارید افراد دیگر خلاقیت و توانایی شما در بیان کردن مقصودتان را تحسین کنند، اما آنها کاملاً شما را تأیید نمی‌کنند. هیچ وقت سراغ جمله‌هایی مثل «من باید داشته باشم… » یا «ای کاش من… » نروید. این سخنان باعث می‌شوند شما ایمان خود را از دست داده و حسرت بخورید. بهترین کاری که می‌توانید بکنید این است: به خودتان امیدواری داده و بعد شروع به کار کنید.

اردیبهشت

امروز ممکن است با ضد و نقیض‌هایی روبرو شوید، تا جایی که کارها و وظایف معمولی روزانه کسل کننده‌تر از همیشه به نظر می‌رسند. راه حل شما می‌تواند هر چیزی را تغییر دهد و می‌تواند شغل کم‌تحرک و ثابت را به شغلی کمیاب و خاص تبدیل کند. ولی نباید از به‌ قدرت رسیدن در شغلتان هراس داشته باشید، زیرا شما قادرید از این قدرت در جهت مؤثری استفاده کرده و به اهداف والای خود نزدیک شوید.

خرداد

شما در این روزها به سکون و حالت غیر‌فعال بودن رسیده اید، شما به فرد قابل اعتمادی نیاز دارید تا محرکی باشد که شما را از این حالت خارج سازد و شما را مثل سابق به فردی پویا تبدیل کند. شاید به دلیل شکست‌ها و تجربه‌های تلخ بسیاری که قبلاً داشته‌اید، شجاعت خود را از دست داده‌اید، اما با وجود تمام این مسائل راهتان را ادامه دهید، زیرا جاده زندگی شما به موفقیت منتهی می‌شود.

تیر

پیچیدگی بین دنیای درونی شما با موقعیتی که اخیراً در آن گرفتار شده‌اید، ممکن است این روزها ذهن شما را به خود مشغول کند و باعث شود موقتاً حالت تعادل خود را از دست بدهید. ادامه دادن به این وضع کمکی به شما برای رسیدن به هدف‌هایتان نخواهد کرد. حتی اگر احساس کنید از کارهایتان راضی و خشنود هستید. با این وجود راه‌های مناسبی وجود دارند تا با استفاده از آنها به نیازهای خود پاسخ دهید.

مرداد

امروز شما در موقعیت دشواری قرار می‌گیرید و نمی‌دانید پیشنهاد تازه‌ای که بهتان شده را قبول کنید یا نه. ممکن است این پیشنهاد با برنامه‌های قبلی شما هماهنگ نشود. اما بهتر است فقط به این دلیل به پیشنهاد جواب منفی نداده و خیلی خوب در مورد آن فکر کنید. ذهن خودتان را محدود نکنید، چراکه هر نوع اطلاعات جدید ممکن است حقیقتی باشد که خیلی چیزها را تغییر دهد.

شهریور

شما این روزها با مجموعه‌ای از تضادها مواجه می‌شوید. گرچه شما حس می‌کنید این جریانات زیاد بهتان مربوط نمی‌شود، اما از نظر احساسی خیلی در آن غرق شده‌اید. در مورد حوادث دور و برتان دیدگاه‌های سخت گیرانه‌ای دارید. شما ابداً به کسی اجازه نمی‌دهید در مورد احساسات درونیتان چیزی بفهمد، چرا‌که خودتان نیز در جستجوی فهمیدن نقطه نظرات دیگران نیستید.

مهر

شما امروز دغدغه زیادی ندارید، اما نمی‌توانید به راحتی در مورد نگرانی‌های خود با دیگران صحبت کنید. دلیل این کارتان این است که با وجود تمام مشکلات، نمی‌خواهید مشکل جدیدی به وجود بیاید. با این‌حال شما اطلاعات ارزشمندی دارید که باید گفته شوند. فراموش نکنید حرفی که می‌خواهید بزنید نمی‌تواند ایجاد آشوب کند، بلکه روش بیان شما ممکن است تأثیر نامناسبی برجا بگذارد.

آبان

امروز احساسات ناراحت‌کننده، شروع به ظاهر شدن کرده‌اند به طوری که شما آرزو می‌کنید زمان خوشی که از دست رفته فرا برسد. کج خلقی نکنید، برای اینکه قسمت‌های زیادی از زندگی شما در حال گذر از یک مرحله به مرحله دیگر هستند. فقط به دلیل اینکه موقعیت‌های اخیر خواستار توجه و دقت زیاد است، فکر نکنید دوران خوشی به پایان رسیده است.

آذر

وقتی برایتان موقعیت بسیار مهمی‌به‌ وجود می‌آید و به نظر می‌رسد خارج از کنترل شماست، دستپاچه و سراسیمه می‌شوید. ماه نشان شما امروز غریب و خیال‌باف است و کاری هم از دست شما برنمی‌آید، جز‌ اینکه بنشینید و تماشا کنید. احساساتتان افول پیدا کرده و مانند جریان آب پیش می‌روند. شما تصمیم گرفته‌اید به عمق احساسات خود پی ببرید؛ با این حال راه‌حل شما به قدرتمندی همیشه نیست. 

دی

فقط زمانی فکر می‌کنید زمان بازی نزدیک است، نباید از کارتان دست کشیده و عقب‌نشینی کنید. شما مجبورید به برنامه‌هایی که از قبل برای خود طرح‌ریزی کرده بودید بپردازید و ممکن است این کار در تعطیلات آخر هفته نیز شما را به خود مشغول کند. اما اگر کمی‌تفریح و گردشتان به تعویق افتاد نگران نباشید. پرداختن به وظایف و مسئولیت‌هایی که دارید باعث می‌شوند بعد از اتمام کار احساس آرامش کنید.

بهمن

گرفتگی کامل ماه امروز درست برخلاف خورشید در نشان شماست و به شما یادآوری می‌کند بین کاری که لازم است برای خودتان انجام دهید و انتظاراتی که دیگران از شما دارند تعادل ایجاد کنید. ممکن است احساس کنید چنانچه الآن روی کسی را زمین بیندازید احساس پریشانی به شما دست می‌دهد، ولی در عین حال فکر می‌کنید انتظارات آنها کاملاً غیر واقعی است.

اسفند

در طول روز استرس در وجود شما شکل می‌گیرد و برایتان مشکل است حتی برای ساعتی آرام بگیرید. اگر در خانه باشید راحت نیست بتوانید ذهنتان را از کارهایی که در محل کار دارید منحرف سازید. خوشبختانه الآن نیازی نیست هیچ مسئله‌ای را حل کنید. اجازه دهید احساساتتان با جریان تغییرات بالا و پایین شوند. اگر ممکن بود، تصمیم‌گیری‌های مهم خود را به آخر هفته موکول کنید.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی