[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۵۴۵
  • دوره جدید

قاسمی‌پور: فکر نمی‌کنم دیگر به بوکس آماتور بازگردم، روزنامه شیراز نوین

مربی تیم‌ ملی بوکس گفت: در صورت راه‌اندازی مجدد بوکس حرفه‌ای APB به رینگ باز‌خواهم‌گشت، اما فکر نمی‌کنم دیگر در مسابقات بوکس آماتور حضور داشته باشم.
امین قاسمی‌پور در گفت‌و‌گو با تسنیم، در خصوص حضورش در کادر فنی تیم ملی بوکس اظهار داشت: در آخرین اردوی تیم ملی که یک ماه قبل برگزار ‌شد، به عنوان ورزشکار حضور داشتم اما متأسفانه آسیب دیدگی‌های جدی که از قبل دارم، اذیتم می‌کند. از ناحیه آرنج‌ دست و کمر مصدومیت‌های کهنه‌ای دارم که هر وقت فشار تمرینات را بیشتر می‌کردم اذیت می‌شدم و به همین دلیل با مشورت احدی، سرمربی تیم ملی تصمیم گرفته شد به کادرفنی تیم ملی اضافه شوم و به ملی‌پوشان کمک کنم.
وی در پاسخ به این سوال که تصمیمش برای خداحافظی از بوکس جدی است گفت: واقعیت این است که هنوز تصمیمم برای خداحافظی جدی نیست و دلیل آن نیز این است اگر مسابقات بوکس حرفه‌ای APB مجدداً برگزار شود، قصد دارم برای حضور در این مسابقات خود را آماده کنم. در‌گذشته در مسابقات APB شرکت کرده بودم، اما در حال حاضر یک‌سال است که این مسابقات برگزار نمی‌شود و در صورت راه‌اندازی مجدداً به رینگ بازخواهم‌گشت، اما فکر نمی‌کنم دیگر در مسابقات بوکس آماتور حضور داشته باشم و قصد دارم از این مسابقات خداحافظی کنم.
مربی تیم ملی بوکس در خصوص اینکه حتی حضور در بازی‌های آسیایی او را وسوسه بازگشت به رینگ نمی‌کند، عنوان کرد: همانطور که گفتم با توجه به شرایطی که دارم فکر نمی‌کنم به مسابقات آسیایی برسم.
قاسمی‌پور در خصوص شرایط تیم ملی بوکس خاطرنشان کرد: تیم ملی پوست‌اندازی کرده است و در حال حاضر بسیار جوان است. فکر نمی‌کنم بازیکنان باتجربه نیز به دلیل شرایط کاری تمایلی برای بازگشت به تیم ملی داشته باشند. بوکسورهای حال حاضر تیم ملی، جوان و کم‌تجربه هستند، اما با توجه به انگیزه‌ و پتانسیلی که دارند فکر می‌کنیم بتوانیم تیم خوبی را جمع و برای حضور در بازی‌های آسیایی آماده کنیم.
وی در پاسخ به این سوال که با توجه به مشخص شدن رییس فدراسیون بوکس، می‌شود به بازگشت آرامش به این رشته امیدوار بود، گفت: قطعاً التهاب و استرس‌های قبل از انتخابات از بین رفته است و ثبات به فدراسیون بازگشته، اما این شرایط نیازمند این‌است که همه جامعه بوکس دست در دست هم بدهند و به جای تخریب و انرژی منفی، هر کمکی که از دستشان برمی‌آید انجام دهند. در همه انتخابات یک طرف برنده و یک طرف بازنده است و امیدوارم طرف مقابل نیز به کمک فدراسیون و تیم ملی بیایند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی