[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۶
  • دوره جدید

والیبال ایران به شما می‌بالد ، روزنامه شیراز نوین

دو ستاره والیبال ایران به قصد پیشرفت قید قراردادهای داخلی را زدند و راهی اروپا شدند، حالا میلاد عبادی‌پور و محمدجواد معنوی‌نژاد مهم‌ترین چهره‌های سری آ و پلاس لیگ تبدیل شدند.
شب گذشته از سری مسابقات والیبال سری آ ایتالیا تیم ورونا که از حضور جواد معنوی‌نژاد، ملی‌پوش ایرانی سود می‌برد در 3ست متوالی با نتایج 26 بر 24، 25 بر 20 و 25 بر 22 مقابل گاستیلینا پیروز شد. معنوی‌نژاد با وجود اینکه از ابتدا در ترکیب اصلی ورونا حضور نداشت اما با کسب 16امتیاز، با ارزش‌ترین بازیکن زمین لقب گرفت.
از سویی دیگر تیم اسکرا در 3ست با امتیازات 27 بر 25، 25 بر 21 و 26 بر 24 تیم گدانسک را شکست داد. میلاد عبادی‌پور دریافت‌کننده تیم ملی ایران در این بازی به صورت ثابت برای تیمش بازی کرد و 12امتیاز به‌دست آورد. این ستاره حالا به یکی از کلیدی‌ترین بازیکنان لیگ لهستان تبدیل شده است و جای خود را در تیم برتر این لیگ مستحکم کرده است.
عبادی‌پور و معنوی‌نژاد ایران را به قصد اروپا ترک کردند تا سطح والیبال خود را بالا ببرند اما این نگرانی وجود داشت که این دو نتوانند جایگاه خود را در سایر لیگ‌ها هم به‌دست بیاورند. با این حال دو بازیکن تیم ملی ای ران به بهترین‌های لیگ‌های اروپایی تبدیل شدند و در بازگشت به تیم ملی می‌توانند سطح کیفی ایران را در بازی‌های بین المللی بالا ببرند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی