[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۵۴۴
  • دوره جدید

در انتخابات پیروز شوم، از مدیریت آزادی استعفا می‌دهم، روزنامه شیراز نوین

واکنش طباطبایی به شایعه حمایت وزارتخانه و مشحون از کاندیدای ریاست فدراسیون بسکتبال گفت: این‌که می‌گویند گزینه وزارت ورزش هستم، درست نیست.
با نزدیک شدن به زمان برگزاری انتخابات فدراسیون بسکتبال، بحث‌های حاشیه‌ای پیرامون این انتخابات هم داغ شده است. در روزهای اخیر و بعد از تایید صلاحیت 11کاندید، شایعاتی پیرامون حمایت وزارت ورزش و همچنین رییس سابق فدراسیون از یک کاندید خاص شنیده می‌شود.
روز گذشته محمود مشحون در گفت و گو با «ورزش سه» موضوع حمایت از مدیر مجموعه ورزشی آزادی تهران برای پیروزی در انتخابات بسکتبال را رد کرد. با این حال همچنان برخی از اهالی این رشته معتقدند انتخابات در حال مهندسی شدن است.
برای پیگیری همین ماجرا با سیدحسن طباطبایی، مدیر فعلی مجموعه ورزشی آزادی تهران که از او به‌عنوان گزینه وزارت ورزش در انتخابات فدراسیون بسکتبال نام برده می‌شود، تماس گرفتیم. او در این باره به «ورزش سه» گفت: «وزارت ورزش مثل سایر فدراسیون‌ها در انتخابات بسکتبال از کسی حمایت نمی‌کند. من برنامه‌های زیادی دارم و تلاش می‌کنم رضایت اعضای مجمع را جلب کنم، اما این‌که می‌گویند گزینه وزارت هستم، درست نیست.»
وی در واکنش به این‌که گفته می‌شود با حمایت مشحون مواجه شده است می‌افزاید: «مشحون سرمایه بزرگی برای بسکتبال و ورزش کشور است. صحبت خاصی بین من و ایشان نبوده و نباید به حاشیه‌ها توجه کرد. امیدوارم هر اتفاقی که روز شنبه برای بسکتبال رخ می‌دهد، باعث پیشرفت این رشته شود.»
طباطبایی همچنین در پایان در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه در صورت پیروزی در انتخابات دوشغله خواهدشد، خاطرنشان می‌کند: «امیدوارم بتوانم رأی اعتماد اهالی بسکتبال را بگیرم و اگر این اتفاق رخ دهد، قطعا تمام تمرکزم روی بسکتبال است و از مدیریت مجموعه آزادی استعفا خواهم داد.»

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی