[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۵۸۹
  • دوره جدید

تجربه بلندترین پرواز از زبان بانوی ایرانی، روزنامه شیراز نوین

سپیده توکلی رکورد پرش ارتفاع ایران را یک‌بار دیگر جا‌به‌جا کرد و حالا از تجربه این رکورد جدید می‌گوید.
جمعه هفته گذشته مسابقات دو ‌و‌ میدانی قهرمانی آسیا، انتخابی تیم ملی برگزار شد و در جریان این رقابت‌ها سپیده توکلی موفق شد رکورد پرش ارتفاع بانوان ایران را جا‌به‌جا کند. رکورد قبلی این ماده به خود او تعلق داشت و حالا توانست این رکورد را بهبود ببخشد.
او پس از شکستن رکورد پرش ارتفاع ایران گفت: «با توجه به اینکه در دو ماده پنجگانه و پرش ارتفاع به میدان مسابقه رفتم، خستگی در روز نخست مسابقات عاملی بود که مانع از عملکرد بهترم در رقابت پرش ارتفاع شد. من پس از گذشتن از مانع 181سانتی‌متری درخواست مانع 184سانتی‌متری را دادم، پرش خوبی هم داشتم، اما متاسفانه خستگی زیاد موجب عدم موفقیتم شد.»
او در ادامه گفت: «به عقیده من، برگزاری رقابت‌های داخل سالن قهرمانی کشور آمادگی خوبی برای برگزاری هرچه بهتر مسابقات آسیایی ایجاد کرد. گرفتن میزبانی مسابقات آسیایی اتفاق خوشایند و نقطه عطفی در دو و میدانی کشور در سال 96 است و این امکان را می‌دهد؛ به دلیل حق میزبانی کشورمان ورزشکاران بیشتری بتوانند در این میدان حاضر شوند. همچنین تهیه امکانات و تجهیزات جدید برای بالا‌بردن سطح میزبانی، کمک زیادی به دو و میدانی ایران خواهد کرد. با توجه به مصدومیت‌هایی که داشتم، یک‌سال سخت را پشت‌سر گذاشتم و با کمک‌های اردیبهشت و مربی‌ام (محسن ربانی) توانستم ضمن کاهش مصدومیت، شروع تمرینات جدید، رکورد پرش ارتفاع داخل سالن را بهبود ببخشم. البته در دور جدید تمرینات بیشترین تمرکزم بر روی پرش ارتفاع است و این امکان وجود دارد که در بازی‌های آسیایی فقط در ماده پرش ارتفاع به میدان بروم.»

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی