[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۵۸۹
  • دوره جدید

خادم نفس ستاره‌های کشتی را گرفت، روزنامه شیراز نوین

به گزارش «ورزش سه»، تمرینات تیم‌ملی کشتی آزاد این روزها زیر نظر رسول خادم در خانه کشتی در حال برگزاری است. 
با نظر کادرفنی تیم‌ملی نزدیک به 30 آزادکار از 17 دی ماه در اردوی تیم‌ملی حاضر شدند تا تمرینات خود را برای حضور در جام تختی، جام جهانی و مسابقات دیگر پیش‌رو پیگیری کنند. 
رسول خادم که همین چند روز قبل بار دیگر مسئولیت فنی تیم‌ملی را برعهده گرفت، این روزها با جدیت خاصی بر سر تمرینات حاضر می‌شود. با نظر سرمربی تیم‌ملی که هم‌زمان ریاست فدراسیون را هم برعهده دارد، آزادکاران هر روز در 2 نوبت صبح و بعدازظهر تمرینات خود را دنبال می‌کنند. 
صبح روز سه‌شنبه که اکثر کشتی‌گیران دعوت شده در خانه کشتی شماره 2 حاضر شده بودند، بزرگ‌ترین غایب حسن رحیمی بود. ملی‌پوشان دیگری همچون حسن یزدانی، کمیل قاسمی، مسعود اسماعیل‌پور، علیرضا کریمی و. . . در تمرین حاضر شدند تا زیر نظر خادم به مرور فن بپردازند. سرمربی تیم‌ملی با جدیت بالا تمرین آزادکاران را زیر نظر داشت و نکات را با صدای بلند به آن‌ها گوشزد می‌کرد. خادم حتی اجازه نمی‌داد در طول 90 دقیقه تمرین ملی‌پوشان استراحت کنند و دائماً از آن‌ها می‌خواست که با جدیت تمرین خود را ادامه دهند. 
در اواخر تمرین به دلیل سنگینی حرکاتی که خادم در نظر گرفته بود، آزادکاران به سختی نفس می‌کشیدند و حتی ستاره‌هایی مثل حسن یزدانی و کمیل قاسمی نای بلند شدن از روی تشک را نداشتند. خادم حتی برای نفراتی که تمرین را جدی نمی‌گرفتند، جریمه در نظر می‌گرفت. او برنامه آزادکاران را تا بعدازظهر به آن‌ها اعلام کرد تا یک تمرین سخت دیگر در انتظار ملی‌پوشان باشد. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی