[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۵۴۴
  • دوره جدید

انتقال طارمی به الغرافه پیچیده می‌شود، روزنامه شیراز نوین

با وجود اینکه به نظر می‌رسید کار انتقال مهدی طارمی به باشگاه الغرافه قطر تمام شده است اما به نظر می‌رسد هنوز این انتقال نهایی نشده است. 
به گزارش «ورزش سه» مهدی طارمی روز دوشنبه به قطر رفت و وقتی در فرودگاه دوحه با دسته گلی که به رنگ پیراهن الغرافه بود، عکس گرفت به نظر می‌رسید کار او برای پیوستن به تیم قطری تمام شده است اما حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل پرسپولیس در رابطه با انتقال طارمی حرف‌هایی زده است که کمی این انتقال را پیچیده می‌کند. گرشاسبی در آخرین مصاحبه‌اش گفت: «باید با طارمی بنشینیم و سر مبلغ انتقالش صحبت کنیم. ما هنوز بر سر انتقال طارمی به توافق نرسیده‌ایم و هنوز اجازه رسمی به این بازیکن نداده‌ایم. » او درباره مبلغ مورد نظر باشگاه از این انتقال گفت: «مبالغی را که در رسانه‌ها مطرح می‌شود را تأیید نمی‌کنم اما مطمئن باشید که رفتن طارمی به الغرافه قطعی شود، به این سادگی‌ها از مبلغ درخواستی‌مان کوتاه نمی‌آییم. این‌گونه نیست که هر چه آن‌ها بگویند ما بگوییم چشم. منافع باشگاه برای ما از همه چیز مهم‌تر است. مطمئن باشید به این راحتی اجازه جدایی نمی‌دهیم. »
در این رابطه مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس نیز به «ورزش سه» گفت: «طارمی برای انتقال به الغرافه باید رضایت پرسپولیس را حتماً به دست بیاورد. » و این یعنی هنوز کار انتقال به طور صددرصد قطعی نشده است. اینکه چرا طارمی با این سرعت به قطر رفت به‌طوری که این ذهنیت به وجود آمد که کار انتقالش تمام شده، شاید به این دلیل باشد که او نمی‌خواسته شانس حضورش در الغرافه را از دست بدهد. 
انتظار پرسپولیس از کسب درآمدحداقل 500 هزار دلاری از طارمی است و بخشی از خسارت و مشکلاتی که این بازیکن و انتقالش به ریزه‌اسپور برای این باشگاه به وجود آورده جبران شود. طارمی که فعلاً تنها نیم‌فصل به قطر خواهد رفت، امیدوار است قرارداد خوبی با الغرافه ببندد که نفع مالی باشگاه نیز در آن لحاظ شده باشد تا بدون دردسر رضایت‌نامه‌اش را بگیرد و به قطر برود. 
طارمی که خود را برای جام جهانی و درخشش در این مسابقات و انتقال به یک تیم اروپایی آماده می‌کند به دلایل مختلف درحال حاضر آن بازیکن محبوبی که در نزد هواداران تیم بود، نیست و صحبت‌های رسمی و غیررسمی باعث کاهش محبوبیت او در ذهن هواداران شده است. با این حال اگر منفعت مالی خوبی از این انتقال به پرسپولیس برسد، جدایی طارمی قابل‌قبول خواهد بود. اگرچه شاید بهتر بود این بازیکن به یک باشگاه اروپایی می‌رفت تا بعد از یک نیم‌فصل متوسط رو به بالا با یک قرارداد بهتر مواجه شود و البته باشگاه نیز منفعت اصلی خود را در قرارداد دوم آقای گل سابق فوتبال ایران جست‌وجو کند. 
ظاهراً باشگاه پرسپولیس انتظار تمدید یک‌ساله قرارداد را داشته اما این بازیکن زیر بار آن نرفته است. درحال حاضر و در صورت توافق پرسپولیس طارمی عضو باشگاه الغرافه خواهد شد؛ اگرچه ممکن است پرسپولیس در توافق نهایی با طارمی بعد از تست پزشکی این بازیکن دوباره درخواست تمدید قرارداد را روی میز بگذارد. با‌ توجه به اینکه طارمی بازیکن پرسپولیس است و تا پایان فصل با سرخ‌ها قرارداد دارد در نهایت باید رضایت مدیران را جلب کند. گرشاسبی می‌گوید در صورت عدم تأمین منافع باشگاه رضایت‌نامه او صادر نخواهد شد. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی