[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۵۸۹
  • دوره جدید

اولویت با واردات خودرو خارجی است، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل منطقه‌ ویژه‌ اقتصادی جهرم از راه‌اندازی گمرک این منطقه در آینده‌ نزدیک خبر داد.
پیام فخرو در گفت و گو با ایسنا منطقه‌ فارس، گفت: قرار است هفته‌ آتی، کارشناسان گمرک از منطقه ویژه‌ اقتصادی جهرم بازدید کرده و اقدامات لازم برای راه‌اندازی گمرک این منطقه انجام شود.
وی با اشاره به برگزاری جلسه‌ای با حضور معاون وزیر و رئیس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران و رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی و نماینده‌ مردم جهرم، در خصوص راه‌اندازی گمرک منطقه‌ ویژه‌ اقتصادی جهرم، گفت: بازدید کارشناسان گمرک از موارد مطرح شده در این جلسه بود.
فخرو از برنامه‌ منطقه‌ ویژه‌ اقتصادی جهرم برای واردات خودرو خبر داد و افزود: با توجه به نزدیکی جهرم به بندرعباس یکی از برنامه‌های موردنظر، واردات خودرو از طریق گمرک منطقه ویژه اقتصادی جهرم به کشور است.  
مدیرعامل منطقه‌ ویژه‌ اقتصادی جهرم با ابراز خرسندی از تحقق این مهم، گفت: از فواید استقرار گمرک دراین منطقه رونق صادرات و واردات، بهبود اشتغال و جذب سرمایه‌گذار خواهد بود. 
منطقه‌ ویژه‌ اقتصادی جهرم، یکی از پنج منطقه‌ ویژه‌ مصوب در استان فارس، در زمینی به حدود۳۴۰ هکتار در شهرستان جهرم با گرایش تجاری ـ صنعتی زیر نظر سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در حال احداث است. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی