[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۵۹۳
  • دوره جدید

همکاری ۱۹ هزار همیار برق در سطح استان فارس در تابستان سال‌جاری ، روزنامه شیراز نوین

دومین همایش تجلیل از همیاران برق شهرستان اقلید برگزار شد. در این همایش سرپرست دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان فارس، گفت: خوشبختانه موفق شدیم با اجرای طرح همیاران برق  و رعایت مصرف بهینه توسط مشترکین خانگی حدود 2 مگاوات در ایام پیک بار تابستان سال جاری در مصرف برق صرفه‌جویی کرده و بیش از 500 درصد رشدکاهش مصرف انرژی را شاهد بودیم که این امر جای تقدیر و تشکر دارد. 
سیدمحمدعلی نجفی، تعداد کل همیاران برق در سطح استان فارس و مدیریت‌های تابعه شرکت را 19 هزار نفر عنوان کرد و افزود: با توجه به حساسیت و اهمیت موضوع مدیریت مصرف در پیک مصرف تابستان سال 97 این طرح همچنان در سال آینده نیز ادامه خواهد داشت و امیدواریم شاهد همکاری بیشترو اثربخش همیاران برق در جهت ترویج فرهنگ مدیریت مصرف برق در میان خانواده‌ها و جامعه باشیم. در ادامه این همایش مدیر توزیع نیروی برق شهرستان اقلید نیز ازشرکت 731 دانش‌آموز در اجرای طرح همیاران برق در این شهرستان خبر داد و گفت: اجرای این طرح موجب کاهش 10 درصدی مصرف در خانواده‌های همیاران برق اقلید شده است. علی مسعودی بر لزوم همکاری بیشتر آموزش و پرورش برای ترغیب و تشویق دانش‌آموزان در راستای شرکت در این برنامه تأکید کرد وگفت: از بین دانش‌آموزان شرکت‌کننده در طرح همیاران برق، 195 دانش‌آموز توانستند با انتقال آموزش‌ها و فرهنگ‌سازی به خانواده‌ها موجب کاهش مصرف برق شوند. وی تصریح کرد: کارشناسان اداره برق اقلید در فروردین‌ و اردیبهشت‌ماه امسال در مدارس حضور یافته و آموزش‌های لازم و روش‌های مختلف کاهش مصرف برق را به دانش‌آموزان ارائه دادند که نتیجه این تلاش و همت، کاهش 10 درصدی مصرف برق در این خانواده‌ها بود. پخش کلیپ‌های مدیریت مصرف، اجرای نمایش طنز با موضوع مدیریت مصرف  و ارائه برنامه‌های  شاد و متنوع توسط سینا سامانی، مجری برنامه کودک شبکه استان فارس دیگر بخش‌های  مختلف این همایش بودند.
لازم به ذکر است در پایان این مراسم از 195همیار برق موفق با اهداء لامپ‌های  فوق کم مصرف LED   تقدیر و با انجام قرعه کشی 2 نفر از همیاران برق دوچرخه دریافت کردند و همچنین از مدیران، معلمان برتر تقدیر به عمل آمده و مقرر گردید لامپ‌های مدرسه برتر این شهرستان  نیز با هزینه شرکت  توزیع نیروی برق استان فارس تبدیل به لامپ‌های  LED  گردد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی