[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۵۷۲
  • دوره جدید

اعزام ۸۲ نفر از پذیرفته شدگان نیروی انتظامی به مراكز آموزشی ، روزنامه شیراز نوین

82 نفر از پذیرفته شدگان نهایی مقطع درجه‌داری نیروی انتظامی از طریق اداره گزینش و استخدام فرماندهی انتظامی استان به مراكز آموزشی اعزام شدند. 
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، رئیس اداره گزینش و استخدام فرماندهی انتظامی استان فارس در جلسه توجیهی با پذیرفته شدگان مقطع درجه داری نیروی انتظامی، گفت: باید افرادی جذب ناجا شوند كه علاوه بر ایمان و تقوی، از تخصص و علم روز برخوردار باشند تا بتوانند امنیت، آرامش و آسایش را برای مردم به ارمغان آورند.
سرهنگ « محمد داوودی» بیان كرد: هرچه در رابطه با گزینش افراد در نیروی انتظامی وقت و هزینه صرف شود، در سلامت، اقتدار و كارآمدی نیرو مؤثر است و كاركنان اداره گزینش و استخدام همه سعی و تلاش خود را در این راستا انجام می‌دهند. وی گفت: پلیس در جامعه امروزی مأموریت‌های متنوعی دارد و به همین دلیل شما باید ضمن فراگیری آموزش‌های تخصصی در مراكز آموزشی، خود را برای خدمت‌رسانی هر چه بهتر به مردم ایران اسلامی آماده كنید. رئیس اداره گزینش و استخدام فرماندهی انتظامی استان فارس تأكید كرد: در صورتی كه شما وظایف خود را در طول خدمت به درستی و بر اساس قانون انجام دهید، علاوه بر رضایت خداوند متعال، رضایت مردم را نیز كسب خواهید كرد. سرهنگ داوودی در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای حاضران در جلسه، گفت: اخلاق خوب، توجه به قوانین و مقررات، رعایت نظم و انضباط، تقویت روحیه ایثار و فداكاری، تقویت قوای جسمانی و روحیه دین باوری را همواره مد نظر داشته باشید.
شایان ذكر است پس از ایراد سخنرانی توسط رئیس گزینش و استخدام فرماندهی انتظامی استان فارس، حاضران طی مراسمی خاص جهت گذراندن دوران آموزشی، به مركز آموزشی شهید بهشتی اصفهان اعزام شدند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی