[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۹
  • دوره جدید

سخنگوی سپاه: خانواده صدام در اغتشاشات ایران نقش‌آفرینی کردند، روزنامه شیراز نوین

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: خانواده صدام جنایتکار و معدوم هم در این حوادث نقش داشتند و اطلاعات نیز وجود دارد و این اطلاعات نشان می‌دهد که آن‌ها نیز سعی داشتند با کمک گروه‌های معاند به نظام اسلامی ایران ضربه بزنند. 
به گزارش «انتخاب»، سردار رمضان شریف در حاشیه آیین اختتامیه جشنواره مطبوعات و خبرگزاری‌ها، پایگاه‌های خبری ابوذر و بزرگداشت روز بسیج رسانه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در بین دشمنان جمهوری اسلامی دشمنان شناخته‌شده‌ای وجود دارند. 
وی با اشاره به دشمنی منافقین، سلطنت‌طلبان، آل‌سعود به نیابت از آمریکایی‌ها، حزب بعث و... افزود: در این بحث که بقایای خاندان صدام در جنایت علیه امت اسلامی و به‌ویژه ملت ایران هر آنچه از دستشان بر می‌آمده انجام داده‌اند، شکی وجود ندارد. 
به نوشته تسنیم، سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در جریان اغتشاشات اخیر هم ملت ایران نشان داد که از منافقین به‌دلیل 17 هزار شهید ترور و جنایت‌های متعدد، آل‌سعود و سلطنت‌طلبان به دلایل اینکه در طول تاریخ همواره دشمنی‌های خود علیه انقلاب اسلامی را آشکار کرده‌اند نفرت دارند. وی خاطرنشان کرد: طبیعی است که هرگاه فرصتی پیش بیاید و گروه‌های ضدانقلاب دشمنان ایران اسلامی فرصتی برای ضربه زدن پیدا کنند، دشمن نیز امکانات خود را در این مسیر به‌کار می‌گیرد تا به امنیت و پیشرفت کشور ضربه بزند اما به‌رغم حمایت‌ها و پشتیبانی‌های همه‌‌جانبه مالی اطلاعاتی و لجستیکی نظام سلطه و استکبار و ارتجاع منطقه همواره در این عرصه ناتوان بوده‌اند. 
شریف بیان داشت: خانواده صدام جنایتکار و معدوم هم در این حوادث نقش داشتند و اطلاعاتی نیز وجود دارد و این اطلاعات نشان می‌دهد که آن‌ها نیز سعی داشتند با کمک گروه‌های معاند به نظام اسلامی ایران ضربه بزنند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی