[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۴۴
  • دوره جدید

عملیات اجرایی گازرسانی به ۴۰ روستای تابعه شهرستان مرودشت آغاز شد، روزنامه شیراز نوین

شروع عملیات اجرایی گازرسانی به 40 روستای تابعه شهرستان مرودشت در استان فارس.  
طی آئینی با حضور مردم و مسئولین  عملیات اجرایی گازرسانی به 40 روستای تابعه از شهرستان مرودشت در استان فارس آغاز و کلنگ پروژه به‌صورت نمادین به زمین زده شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان فارس، دکتر محمدی مدیر عامل گاز استان فارس، در این آئین گفت: اقدامات درخشانی  در حوزه گازرسانی در سطح استان انجام شده است و همگی خدمات نظام اسلامی بوده و ما به وظیفه خود عمل کرده‌ایم.
وی افزود: در شهرستان مرودشت 199 روستا مشمول گازرسانی هستند که 106 روستای آن گازدار شده، 59روستا در دست اجرای عملیات گازرسانی و30 روستا هم اکنون در مرحله مطالعه و امکان‌سنجی هستند.
مدیرعامل گاز استان فارس ادامه داد: پروژه‌هایی‌که عملیات اجرایی آن‌ها امروز آغاز می‌شود اعتباری بالغ بر 405 میلیارد ریال را در برخواهند داشت  که چند برابر کل بودجه عمرانی  شهرستان مرودشت است.
دکتر محمدی با اشاره به شیوه منحصربه‌فرد مناقصه‌گذاری این طرح‌ها افزود: میزان شبکه گذاری در این 40 روستا حدود 230 کیلومتر خواهد بود و دهستان‌های ابرج، رامجرد و درودزن را شامل می‌شود.
وی در پایان گفت: در این شهرستان 416 طرح صنعتی جزء و 12 طرح صنعتی عمده گازدار شده‌اند که امیدواریم زیربنای توسعه و رشد اقتصادی منطقه را فراهم بیاورد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی