[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۴۴
  • دوره جدید

توجه به قرآن یكی از نعمت‌های بزرگ الهی در نیروی انتظامی است ، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی استان با بیان این‌كه یكی از نعمت‌های  بزرگ الهی در نیروی انتظامی توجه به قرآن و تقویت معنویت در كاركنان است، گفت: قرآن بهترین هدایتگر در ابعاد زندگی فردی و اجتماعی بشر است. 
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار «احمدعلی گودرزی» در آئین افتتاحیه مسابقات قرآن كریم منطقه 7 ناجا در شیراز، با اشاره به نقش مهم قرآن در موفقیت مأموریت‌های نیروی انتظامی گفت: هرچه جلسه‌ها و برنامه‌های  قرآنی در ناجا بیشتر باشد،‌ توفیقات در مأموریت‌ها نیز بیشتر است.
وی كاهش جرائم كاركنان پلیس فارس را از نتایج و بركات توجه به معنویت و قرآن دانست و گفت: این توفیق الهی به دلیل توجه به قرآن و برگزاری برنامه‌ها و جلسه‌های  قرآنی در بین كاركنان و خانواده‌های آنان است.
فرمانده انتظامی استان فارس با بیان اینكه توجه به قرآن و فرهنگ قرآنی موجب می‌شود تا پلیس جمهوری اسلامی ایران از سایر پلیس‌های جهان متمایز شود، افزود: در هیچ جای دنیا پلیسی نیست كه علاوه بر اقتدار و ایجاد نظم و امنیت، خود نیز پلیسی مكتبی و دین محور باشد. 
سردار گودرزی گفت: تقویت باورهای دینی بهترین راه برای انجام خدمت صادقانه به مردم است و امیدواریم برگزاری این‌گونه محافل باعث خیر و بركت در زندگی شود.
وی با تأكید بر این‌كه در نیروی انتظامی استان توجه ویژه‌ای به باورهای دینی كاركنان صورت گرفته است، از مجموعه عقیدتی سیاسی استان به دلیل توجه و اهتمام به برگزاری برنامه‌های  قرآنی برای كاركنان و خانواده‌های  آنان تقدیر كرد.
شایان ذكر است مسابقات سراسری قرآن كریم ناجا ( منطقه 7 كشور) به میزبانی استان فارس و با حضور شركت كنندگانی از استان‌های فارس، بوشهر، كهكیلویه و بویر احمد و خوزستان در حرم مطهر علی بن حمزه (ع) واقع در شهر شیراز برگزار شد.
این مسابقات در رشته‌های  اذان، قرائت ترتیل، قرائت تحقیق، حفظ و درك مفاهیم برگزار و پذیرفته شدگان به مسابقات سراسری ناجا اعزام خواهند شد.
گفتنی است در ابتدای این مراسم، سردار گودرزی فرمانده انتظامی استان فارس چند آیه از یكی از سوره‌های  قرآن كریم را برای حاضران قرائت كرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی