[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۴۴
  • دوره جدید

خیرین مسکن‌ساز آستین همت بالا زدند، روزنامه شیراز نوین

عملیات ساخت 150 واحد مسکونی برای مددجویان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) استان فارس با همکاری و مشارکت خیران در منطقه شریف آباد شیراز آغاز شد.
مدیر کل کمیته امداد استان فارس، در آیین شروع احداث این واحدهای مسکونی بیان داشت: این واحدها در زمینی به مساحت هفت هزار مترمربع در قالب 10 بلوک 15 واحدی ساخته خواهد شد.
محمد بذر افشان افزود: با موافقت مدیرکل درآمد شهرداری شیراز این طرح از تخفیف ویژه هزینه صدور پروانه بهره مند است و همچنین با همکاری سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس، هزینه خدمات نظام مهندسی آن نیز رایگان است.
او گفت: این واحدهای مسکونی بر اساس اولویت به مددجویان واجد شرایطی که سرپرست آنها فوت کرده و همچنین یتیمان واجد شرایط واگذار می‌شود.
مدیرکل کمیته امداد فارس، در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: استحکام و پایداری جامعه سالم با کاهش دغدغه‌های  نیازمندان ممکن می‌شود و مسکن یکی از مهمترین دغدغه‌های مددجویان زیر پوشش کمیته امداد است.
بذرافشان ادامه داد: خیرانی که برای تأمین مسکن مددجویان زیر پوشش نهادهای حمایتی کمک می‌کنند، با انجام این کار امنیت روانی و زمینه آسایش آنها را فراهم می‌سازند. وی، همچنین با اشاره به ضرورت شفاف سازی چگونگی مصرف مشارکت‌های مردمی در کمیته امداد، گفت: خیران باید بدانند کمک‌های  اهدایی آنها چگونه و در چه زمینه‌ای هزینه می‌شود از این رو شرایطی فراهم شده تا خیران بتوانند به صورت مستقیم در حوزه اجرای امور مورد نظرشان مشارکت داشته باشند.
هم اینک 350 هزار نفر در قالب 140 هزار خانوار در استان فارس از خدمات کمیته امداد این استان برخوردارند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی