[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۱۸
  • دوره جدید

شهرداری شیراز دستگاه برتر در شاخص‌های اختصاصی جشنواره شهید رجایی، روزنامه شیراز نوین

شهرداری شیراز دستگاه برتر
در شاخص‌های اختصاصی جشنواره شهید رجایی

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و دبیر ستاد جشنواره شهید رجایی استان فارس خطاب به محمدحسن اسدی از تلاش‌های بی‌شائبه و زحمات مؤثر و صادقانه شهردار شیراز در امر ارزیایی عملکرد دستگاه‌های اجرایی در سال ۱۴۰۱ و کسب امتیاز کامل شهرداری این کلان‌شهر در بعد شاخص‌های اختصاصی، قدردانی کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و دبیر ستاد جشنواره شهید رجایی استان فارس، در لوحی خطاب به محمدحسن اسدی، از تلاش‌های بی‌شائبه و زحمات مؤثر و صادقانه شهردار شیراز در امر ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی در سال ۱۴۰۱ و کسب امتیاز کامل شهرداری این کلان شهر در بعد شاخص‌های اختصاصی، قدردانی کرد.
احمدعلی افکاری در این لوح تقدیر اظهار کرده است: از ارکان نظام مدیریت عملکرد که می‌تواند پایداری و تعالی سازمان‌ها را تضمین کند و راهکاری برای کسب مزیت رقابتی باشد، نظارت و ارزیابی عملکرد دقیق فعالیت‌هایی است که منجر به تعالی و بالندگی سازمانی می‌شود.
وی افزود: عملکردی که در کمال صداقت در ایفای وظایف سازمانی همسو با وجدان اخلاقی و حفظ شئون انسانی حقوق مردم را صیانت و حراست می‌کند.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و دبیر ستاد جشنواره شهید رجایی استان فارس خطاب به شهردار کلان‌شهر شیراز تصریح کرده است: از تلاش‌های بی‌شائبه و زحمات مؤثر و صادقانه جناب‌عالی در امر ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی در سال ۱۴۰۱ و کسب امتیاز کامل آن دستگاه اجرایی در بعد شاخص‌های اختصاصی، تقدیر و تشکر به عمل می‌آید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی