[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۴۴
  • دوره جدید

شهر صدرا، برند شهرهای جدید ایران می‌شود، روزنامه شیراز نوین

سلسله نشست‌های پایش شهرهای جدید کشور ویژه شهر جدید صدرا برگزار شد.  به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، اولین جلسه پایش این شهر جدید باحضور معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید کشور به میزبانی شرکت عمران شهر جدید صدرا برگزار گردید.
در این جلسه حبیب اله طاهرخانی مدیرعامل شرکت مادرتخصصی عمران شهرهای جدید ضمن تشریح اهداف اصلی برگزاری جلسات پایش شهرهای جدیدکشور، گفت: شرکت مادرتخصصی عمران شهرهای جدید در راستای شناخت و تحلیل مسائل، مشکلات و اولویت‌های  شهرهای جدید کشور و کمک به دید دقیق‌تر به مسائل و اتخاذ تصمیمات صحیح‌تر سلسله جلسات پایش را در این شهرها در دستور کار قرار داده است. وی خاطرنشان کرد: شهر صدرا دوازدهمین شهری است که به این منظور و در راستای نظارت و پایش مستمر، هدفمند و منظم مورد بازبینی و تحلیل قرار می‌گیرد.
معاون وزیر راه و شهرسازی همچنین با اشاره به بازدید از پروژه مسکن مهر بناسازان رمضان گفت: این پروژه یکی از منشأهای انتقاد از مجموعه عمران صدرا بود که به همت و تصمیم صحیح هیئت مدیره جدید روند اجرای آن که به مدت یکسال به دلایل متعدد متوقف مانده بود، بار دیگر آغاز گردیده و امید است با توجه به اینکه اصل کار طی شده است، با نظارت و دقت مستمر به زودی به بهره‌برداری برسد.
حبیب اله طاهرخانی با اشاره به اهمیت شهر جدید صدرا در بین شهرهای جدید کشور اضافه کرد: این شهر جدید ظرفیت مناسبی برای توسعه دارد و با برنامه‌ریزی و اقدام مناسب می‌تواند به برند شهرهای جدید تبدیل شود و اعتبار ما باشد.
وی همچنین درخصوص همکاری مجموعه عمران با شهرداری گفت: همکاری مابین شرکت عمران، شهرداری و شورای شهر مورد تأکید ستاد مجموعه شهرهای جدید است و خوشبختانه شهرداری و شورای شهر صدرا با التزام به اجرای ضوابط و مقررات شهرسازی در اداره شهر، حداکثر مساعدت را بامجموعه عمران این شهر دارند. وی افزود: شهرداری توانمند به ما کمک می‌کند که به اهداف و سیاست‌های  ایجاد شهرهای جدید دست یابیم.
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید همچنین فعالیت‌های  فرهنگی و مذهبی را از اولویت‌های  مجموعه عمران در شهرهای جدید دانست و اضافه کرد: شهرصدرا در برخی مسائل فرهنگی از کمبودهای جدی رنج می‌برد که در این جلسه سعی می‌شود بند بند این مسائل بررسی شده و نتیجه آن را ساکنین شهر صدرا در آینده نزدیک به عینه ببینند.
وی خطاب به امام جمعه شهر صدرا خاطرنشان کرد: از شما خواهشمندیم با توجه به این مسئله که مراجعه مردم به‌صورت حضوری با شما بیشتر صورت می‌گیرد دغدغه‌ها و اولویت‌های  ساکنین را جدی گرفته و به ما منتقل کنید.
یداله رحمانی معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی استانداری فارس و عضو هیئت مدیره شرکت عمران صدرا نیز در این جلسه از شهر صدرا به عنوان شهرجدید موفق یاد کرده و افزود: شهر صدرا از لحاظ جمعیت‌پذیری و اجرای برنامه‌های توسعه از شهرهای جدید موفق کشور است. وی ابراز امیدواری کرد: جلسه گرفته شده می‌تواند با اتخاذ تصمیمات مناسب و کمک به اتمام پروژه‌های  ناتمام موجب ایجاد زمینه پیشرفت بیشتر این شهر گردد.
خلیل حاجی پور مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا نیز در این جلسه ضمن خیرمقدم، از تدابیر دوره جدید مدیریت شرکت مادر تشکر نموده و رصد منظم و مستمر شهرهای جدید را در حل معضلات و پیشرفت هرچه بیشتر آنها بسیار مؤثر دانست.
وی ضمن اشاره به آخرین جلسه مدیران شهرهای جدید کشور در شهر جدید پردیس خاطرنشان کرد: شرکت عمران صدرا درصدد است با بررسی سرفصل‌های مورد نظر درخصوص وصول مطالبات معوق، انجام تکالیف مجمع و بندهای حسابرسی به نتایج مفیدتری برسد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی