[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۷۹
  • دوره جدید

استاندار فارس: بزرگداشت دهه فجر مراسمی مردمی است، روزنامه شیراز نوین

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری فارس، مهندس اسماعیل تبادار در جلسه ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه این مراسم باید با نگاه ژرف و برنامه‌ریزی دقیق برگزار شود، ایام الله دهه فجر همواره نماد برجسته وحدت دانست و افزود: انقلاب اسلامی ایران با وحدت کلمه درکنار رهبری برجسته و بی‌نظیر امام راحل به ظهور رسیده است، بنابراین برگزاری مراسم بزرگداشت پیروزی انقلاب نیز باید بر اساس تقویت وحدت در میان آحاد مردم جامعه باشد.
مهندس تبادار با تأکید بر اینکه انقلاب اسلامی ایران متعلق به همه اقشار و سلایق و دیدگاه‌های مختلف است، خاطرنشان کرد: همه آحاد جامعه به رغم اختلاف دیدگاه‌ها دل در گرو این نظام دارند و خواهان قدرت روزافزون کشور در عرصه‌های  مختلف هستند.
نماینده عالی دولت در استان فارس با اشاره به اینکه بیان و ارائه خدمات جمهوری اسلامی در دهه فجر از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، گفت: نکته شاخصی که در کنار این موضوع باید تبیین و تعریف شود این است که نظام جمهوری اسلامی در بحران‌ها و گرفتاری‌های  متعددی از جمله جنگ 8 ساله و تحریم‌های  طولانی توانسته است خدمات بی‌شماری را به مردم ارائه دهد که نشان دهنده اهمیت استقلال در جهان‌بینی انقلاب اسلامی است.
وی در ادامه افزود: البته هر زمان که به مصلحت مردم، نظام، اسلام و منافع ملی باشد؛ رویکرد حکیمانه و عالمانه جمهوری اسلامی ایران همواره بر اساس تعامل مثبت با جهان تعریف شده است. مهندس تبادار همچنین با بیان این‌که مردم صاحبان اصلی انقلاب و نظام هستند و کشور نیز همه بحران‌ها را به پشتوانه مردم پشت سر گذاشته است بر مردمی بودن بزرگداشت پیروزی انقلاب اسلامی  از  کمیته‌های  24 گانه ستاد برگزاری مراسم دهه فجر انقلاب اسلامی در استان فارس خواست برگزاری این مراسم را با تکیه بر مردم برگزار کنند. وی ایجاد نشاط و امیدواری و پرهیز از ترویج بذر ناامیدی در جامعه را یکی از وظایف مهم کمیته‌های برگزار کننده مراسم دهه فجر دانست و افزود: زمانی که امیدواری در جامعه گسترش یابد مجال و فرصت بیشتری برای خدمت‌رسانی به مردم در اختیار مسئولان قرار خواهد گرفت. استاندار فارس با بیان این‌که محافل هنری و برنامه‌های مردمی باید برای معرفی خدمات دولت مغتنم شمرده شود، بر ایجاد وحدت در دهه فجر تأکید و خاطر نشان کرد: همه برنامه‌هایی‌که درایام‌الله دهه فجر برگزار می‌شود به ویژه سخنرانی‌ها باید بر اساس ایجاد و تقویت وحدت بیش از پیش در جامعه باشد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی