[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۴۶
  • دوره جدید

جواب تلفن فعالان اقتصادی را بدهید، روزنامه شیراز نوین

رئیس انجمن توسعه تجارت استان فارس، گفت: امروز فضای کشور امیدوارکننده‌تر از گذشته است چون شاهد گفتمان بهتری در کشور هستیم.
به گزارش ایرنا، سهراب شرفی در نخستین جشنواره تخصصی توانمندی‌های  صنایع غذایی، آشامیدنی و دارویی استان فارس که در شیراز برگزار شد، افزود: مسئولان و دولت‌مردان به مشکلات کشور پی برده‌اند و در صدد رفع موانع هستند. 
وی در بخش دیگری از سخنان خود ارتقای نشان‌های  تجاری ایران در سطح بین‌المللی را زمینه‌ساز توسعه تجارت و افزایش صادرات دانست و گفت: برندسازی در حوزه تولید به تلاش و حمایت نیاز دارد و این توانایی در جامعه وجود دارد ولی باید مسئولان نیز از این فرایند حمایت کنند و موانع فرارو را برطرف کنند.
رئیس انجمن توسعه تجارت استان فارس همچنین اظهار کرد: انتظار است که نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز راه‌های توسعه اقتصادی را هموار و سدهای موجود را از میان بردارند اما برخی نمایندگان حتی پاسخ تلفن فعالان اقتصادی را هم نمی‌دهند.  سهراب شرفی افزود: مشکلات، موانع و سدهای قانونی زیادی پیش روی فعالان اقتصادی وجود دارد و انتظار داریم نمایندگان مجلس این موانع را برطرف کنند و پای درد دل فعالان عرصه اقتصادی فارس بنشینند.
در این آیین، نخستین بانک جامع اطلاعاتی صنایع غذایی و دارویی استان فارس رونمایی و از برگزیدگان این عرصه تجلیل شد. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی