[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۴۴
  • دوره جدید

با حضور مسئولان استانی عملیات اجرایی دو پروژه ورزشی در آباده آغاز شد ، روزنامه شیراز نوین

با حضور نماینده مجلس و مدیر کل ورزش و جوانان فارس، عملیات اجرایی سالن ورزشی چند‌منظوره روستای خسرو شیرین و زمین چمن‌مصنوعی در روستای محمد آباد شهرستان آباده آغاز گردید و کلنگ آن به زمین زده شد.
به گزارش روابط عمو‌می ‌و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی ورزش و جوانان فارس، با حضور رحیم زارع نماینده مردم شهرستان‌های آباده، خرم‌بید و بوانات در مجلس شورای اسلا‌می‌، حیدر‌علی کامیاب، مدیر کل ورزش و جوانان استان، فلامرز عمادی، مشاور مدیر کل در امور شهرستان‌ها، فرماندار آباده، روح‌الله عبدالهی رییس اداره ورزش و جوانان آباده، اعضای شورای شهر، بخشداران و تنی چند از دیگر مسئولان محلی عملیات اجرایی سالن ورزشی چند منظوره روستای خسروشیرین و زمین چمن مصنوعی در روستای محمد‌آباد آغاز و کلنگ این پروژه‌های ورزشی به زمین زده‌شد.
سالن ورزشی روستای خسرو‌شیرین با اعتباری بالغ بر 15میلیارد ریال و پروژه زمین چمن‌مصنوعی روستای محمد‌آباد با اعتبار 2میلیارد ریال از محل اعتبارت ملی و استانی این پروژه‌های ورزشی هر یک به مساحت 1200متر مربع و با هزینه ای بالغ بر 200میلیون احداث ‌می‌شود. گفتنی است مدیر کل ورزش و جوانان فارس و هیئت همراه از اماکن و تأ سیسات ورزشی و پروژه‌های در دست احداث روستای صغاد این شهرستان نیز بازدید کردند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی