[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۴۴
  • دوره جدید

رییس اداره حقوقی: مالکیت اداره ورزش و جوانان بر اراضی ورزشگاه بزرگ پارس شیراز قطعی شد، روزنامه شیراز نوین

رییس اداره حقوقی اداره کل ورزش و جوانان فارس از مالکیت قطعی بر 16هکتار اراضی ورزشگاه بزرگ پارس شیراز خبر داد. به گزارش روابط عمو‌می ‌ورزش و جوانان فارس، مریم صدیقی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل با بیان این مطلب اظهار داشت: اداره کل ورزش وجوانان استان فارس در سال 1384یک قطعه زمین به مساحت 67هکتار از اراضی پلاک2143را از اداره کل راه و شهرسازی استان فارس خریداری نمود، که از همان سال تاکنون در ضلع غربی اراضی خریداری شده شرکتی با نام کشت و صنعت عادل شیراز به صورت غیرقانونی خود را مالک و متصرف میزان 16 هکتار از اراضی یادشده دانسته و به اشکال مختلف ازجمله اقدام جهت تغییر کاربری از ورزشی به صنعتی، کاشت نهال در اراضی معترض عنه و... سعی بر تثبیت غیرقانونی مالکیت ‌خود داشته است.
وی بیان کرد: باعنایت به سابقه ملی بودن اراضی موصوف کمیسیون ماده 32اصلاحی قانون حفاظت و بهره‌برداری از جنگل‌ها و مراتع جهاد کشاورزی استان فارس، در تاریخ 18/4/90 رأی بر استرداد 16هکتار اراضی متصرفی شرکت کشت و صنعت و تثبیت مالکیت اداره کل ورزش وجوانان فارس برآن صادر، که منجر به اعتراض شرکت کشت و صنعت در دیوان عدالت اداری گردید. صدیقی افزود: اداره کل ورزش و جوانان فارس به جهت احقاق حقوق ‌خود بر اراضی موصوف عنه در سال 1394 نسبت به طرح دعوی ورود ثالث اقدام که در نهایت منجر به صدور رأی قطعی تثبیت مالکیت اداره کل ورزش وجوانان فارس بر میزان 16هکتار اراضی معترض عنه ورزشگاه بزرگ پارس گردیده است.
رییس اداره حقوقی اداره کل به جهت دسترسی به این توفیق از مدیران وقت و فعلی اداره کل امورحقوقی وزارت به جهت همکاری صمیمانه تشکر و قدردانی کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی