[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۴۴
  • دوره جدید

صمیمی: از روز اول هدفمان قهرمانی در لیگ برتر بود، روزنامه شیراز نوین

دروازه‌بان تیم فوتسال مس سونگون گفت: از روز اول هدفمان قهرمانی در لیگ برتر بود و خدا را شکر با اقتدار به این عنوان دست یافتیم. علیرضا صمیمی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، درباره قهرمانی مقتدرانه تیم مس سونگون در لیگ برتر فوتسال اظهار داشت: ما از روز اول هدفمان قهرمانی در لیگ برتر بود و به چیزی جز این فکر نمی‌کردیم. خدا را شکر در ابتدای فصل بازیکنان خوبی جذب کردیم و با کادرفنی خوبی که داشتیم توانستیم قهرمانی را کسب کنیم.
وی ادامه داد: تیم ما به جز یک هفته، در سایر هفته‌ها صدرنشین جدول بود و با اقتدار قهرمان لیگ شدیم. به نظرم این فصل یکی از نادرترین فصل‌های فوتسال بود؛ چون ما سه هفته متوالی جشن قهرمانی گرفتیم. در هر صورت ما اکنون 50 درصد راه را رفته‌ایم و 50 درصد دیگر را با قهرمانی در آسیا خواهیم رفت. امیدوارم هرچه سریع‌تر باشگاه اهداف خود را مشخص کند و به امید خدا بتوانیم قهرمانی آسیا را از باشگاه تایلندی پس بگیریم.
دروازه‌بان تیم فوتسال مس سونگون در پاسخ به این پرسش که «آیا فصل آینده در این تیم خواهد ماند یا خیر؟»، تصریح کرد: من افتخار می‌کنم در باشگاه مس سونگون بازی می‌کنم و دوست دارم در این تیم باقی بمانم و کار ناتمامم را با قهرمانی در آسیا تمام کنم. مس باشگاه بسیار حرفه‌ای است و حتی از الان برنامه این تیم برای فصل آینده نیز مشخص شده است.
صمیمی درباره انتخابش به‌عنوان هفتمین دروازه‌بان برتر جهان در سال 2017 نیز یادآور شد: ما به دلیل اینکه در آسیا بازی می‌کنیم فقط در مسابقات جام ملت‌ها و جام باشگاه‌های آسیا فرصت دیده‌شدن را داریم. این در حالی است که سه دروازه‌بان اول این نظرسنجی،‌ همه در اروپا و در تیم‌های مطرحی چون بارسلونا و اینترمویستار اسپانیا بازی می‌کنند. شما نگاه کنید در نظرسنجی برنامه 90 هم همیشه بازیکنان استقلال و پرسپولیس اول می‌شوند؛ چون بیشتر در دید هستند. من امسال 212 امتیاز گرفتم و نسبت به سال گذشته 50 امتیاز بیشتر به دست آوردم. این برای من راضی‌کننده است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی