[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۴۴
  • دوره جدید

یخچالی: منتظر انتقام‌گرفتن از عراق هستیم، روزنامه شیراز نوین

بازیکن تیم‌ملی بسکتبال گفت: همه ما منتظر بازی با عراق و گرفتن انتقام از این تیم هستیم. به نقل از سایت فدراسیون جهانی بسکتبال، بهنام یخچالی، بازیکن تیم‌ملی بسکتبال ایران در بازی دو تیم ایران و عراق در مسابقات انتخابی جام جهانی 2019 غایب بود ولی او انگیزه زیادی دارد تا این شکست را جبران کند. او بازی رفت دو تیم را به‌خاطر مصدومیت از خانه تماشا کرد.
ملی‌پوش بسکتبال ایران گفت: پیش از سفر به اردن، مصدوم شدم ولی خوشحالم که در مرحله دوم مسابقات می‌توانم به تیم‌ملی کمک کنم.
یخچالی با آمار بسیار خوبی که در آسیا کاپ 2017 از خود به جا گذاشته بود، می‌توانست کمک بزرگی به تیم‌ملی ایران باشد. او معتقد است که تیم‌ملی در بازی اول از پنجره نخست مسابقات چندان آماده نبود ولی در بازی با قطر شرایط بهتر بود.
او اظهار داشت: شرایط تیم در بازی اول اصلاً خوب نبود و ما خوب بازی نکردیم؛ چون بازیکنان از نظر روحی آماده نبودند. تیم‌ملی در بازی دوم با حمایت تماشاگران ایرانی به میدان رفت و بازیکنان بعد از شکست برابر عراق، انگیزه زیادی داشتند.
بازیکنان تیم‌ملی ایران در ادامه مسابقات انتخابی قهرمانی جهان یک هدف مشترک دارند و‌ آن چیزی نیست جز انتقام از عراق.
بازیکن تیم پتروشیمی بندر امام می‌گوید: همه ما منتظر بازی با عراق و گرفتن انتقام از این تیم هستیم. بازی با قزاقستان هم ساده نخواهد بود؛ چون در زمین این تیم به مصاف آن‌ها می‌رویم.
یخچالی اعتقاد دارد که تفاوت عمده بازی نخست ایران و عراق در این است که عراقی‌ها میهمان ایران هستند و میزبانی ایران یک عامل مهم و تأثیرگذار است.
او می‌گوید: بازی برای تیم‌ملی ایران، افتخار بزرگی است. نسل قبلی تیم‌ملی، شانس بازی در ایران را نداشت ولی خوشحالم که این شانس را دارم و تلاش می‌‌کنم تا بهره لازم را از آن ببرم. مطمئن هستم تماشاگران هم از دیدن تیم مورد علاقه خود خوشحال هستند.
تیم‌ملی بسکتبال ایران روز پنجشنبه 3 اسفند به قزاقستان می‌رود و روز یکشنبه 6 اسفند هم با عراق روبه‌رو می‌شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی