[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۷
  • دوره جدید

پانسیون کتاب شیراز راه‌اندازی شد، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین- سید محی الدین حسینی ارسنجانی

Arsanjani.moiin@gmail.com

سومین دورهمی انجمن
به گزارش روابط عمومی انجمن علمی کتابداری و اطلاع‌رسانی ایران، شاخه فارس، سومین دورهمی انجمن شاخه فارس در مرکز شماره ۱ کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد. در این دورهمی در خصوص کتاب یک صفحه‌ای، شبکه‌های اجتماعی، جایگاه کتابداران در سازمان‌های دولتی و کاریابی کتابداران، گفتگوهایی بین شرکت‌کنندگان انجام گرفت. در این نشست که به مدت دوساعت به طول انجامید، ایزدی مسئول مرکز شماره ۱ کانون فارس ضمن معرفی این مرکز و وظایف کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، مطالبی در رابطه با مجموعه‌سازی متمرکز ارائه کرد و حاضران در این رابطه اظهارنظر نمودند. شایان ذکر است ایزدی با ۲۰سال تجربه در کانون، دارای کارشناسی ارشد در رشته مدیریت است و به عنوان مدرس با دانشگاه علمی کاربردی همکاری دارد.
راه‌اندازی پانسیون کتاب 
پانسیون کتاب  مکانی است که به همت داریوش (علی) نویدگویی مدیر انتشارات بین‌المللی نوید شیراز در پشت ارگ کریمخان در خیابان ۲۲بهمن ایجاد شده است. در این مکان که بافت قدیمی را تداعی می‌کند، می‌توانید ضمن صرف غذا و نوشیدنی با تورق در قفسه‌ها، با مجموعه‌ای از کتاب درخصوص تاریخ و فرهنگ و هنر ایران و استان فارس به خصوص شیراز آشنا شوید.
امکان دسترسی به لیست نشریات 
 لیست نشریات دارای ضریب تأثیر در JCR 2016 در قالب فایل PDF در وب‌سایت انجمن علمی کتابداری و اطلاع‌رسانی ایران شاخه فارس، دردسترسی است. علاقه‌مندان برای دریافت این لیست می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت انجمن به نشانی ilisafars.ir، در منوی کاربری (منوی سمت چپ سایت)، قسمت نشریات دارای ضریب تأثیر، فایل موردنظر را دانلود کنند. شایان ذکر است پیش از این نیز لیست نشریات دارای ضریب تأثیر در 2015 JCR و JCR 2014 از همین طریق قابل دریافت بود.
قابلیت دریافت اسلاید کارگاه‌های آموزشی 
اسلاید کارگاه آموزشی با عنوان «شیوه‌های استناددهی در پژوهش‌های علمی» که توسط انجمن کتابداری فارس با همکاری مرکز اسناد و کتابخانه ملی استان فارس و با تدریس قانع، استاد علم اطلاعات و دانش‌شناسی مرکز منطقه‌ای اطلاع‌رسانی علوم و فناوری و رییس هیئت مدیره انجمن کتابداری شاخه فارس برگزار شد، در سایت انجمن کتابداری و اطلاع‌رسانی ایران شاخه فارس به نشانی ilisafars.ir قسمت سمت راست سایت، در منوی اصلی، قسمت دریافت اسلاید و فایل صوتی کارگاه‌های  آموزشی قابل دریافت است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی